بازی 6 امتیازی با عنایت خدا و توکل به اییمه معصومین با هتتریک رفاقت و همدلی !

راه آهن نوین شهرری ٣ - ٠ آرمین

راه آهن نوین 3-0 آرمین

بعد از دو باخت عجیب و غریب  که در عین ناباوری در دو هفته اول گریبان تیم را گرفت شاید کمتر کسی پیش بینی بازگشت تیم راه اهن نوین را به بازیها پیش بینی میکرد. راه آهن دوباره به جدول بازگشتاما امیر قیصری با اتکا به تاکتیک های تیم و اضافه کردن کار های روحی و روانی و توکل به خدا و کمک گرفتن از سیدالشهدا و زیات مقبرتین شریفین سید ابولحسن به همراه کل تیم و حرم شاه عبدالعظیم به همراه بازیکنان تیم و ایجاد خود باوری و نظر یزدان بخشاینده ، دو بازی پشت هم را با برد پشت سر گذاشت تا برای همه روشن شود که بدون عنایت خدا و نیز توکل هیچ تیمی راه به موفقیت نمی برد.

البته در این بین همکاری و همدلی بازیکنان تیم و باور ایشان به برنامه های کادر فنی وتلاش همه جانبه انها در تمرینات تیم حتی کار را برای سر مربی تیم هم سخت کرده بود به نحوی که ارنج تیم حتی برای ١٨ نفر اول کاری بس دشواربود.

این بازی با ترکیب : وحید اسفندیاری(۵/۴) علی رضا حمیدی فر(۴)،علی عزیزی(۵/۴)،شاهین عزیز خانی(۵/٣)(پیام عبدی)،وحید شکاری(۴)،مهران علیزاده(۵/٣)،مهدی موسی نیا(۴)،افشین غضنفری(۴)(همایون پور ابراهیم)،سهراب اجارودی(۵/۴)،رضا پیرانزاده(۴).

جواد جعفری،مهدی صالحی،محمد گل پرور ،رضا خوشکام،ایمان حریری،مجتبی رضامند.

مربیان :شهرام بساینده و امیر افشار سرپرست :احسان افشار سرمربی:امیر قیصری.

زنندگان گلها:افشین غضنفری،محمد عزیزی،سهراب اجارودی.

هرچند زدن سه گل از جانب بازیکنان بالا روی ضربه ایستگاهی برای افشین و پاس پیام عبدی برای محمد عزیزی و پاس رضا پیران روی توپ برگشتی برای سهراب نشان دهنده حرکت خوب تیم در حمله است امادر این روز بهترین بازی از جانب مدافعان تیم صورت گرفت که با چند واکنش خوب از وحید اسفندیاری گلر 2 متری  و قزوینی تیم کاملتر شد ،وحید اسفندیاری دروازه بان با آتیه قزوینی که نقش به سزائی در 6 امتیاز دو بازی اخیر راآهن داشته است تا این بازی بدون گل خورده به پایان برسد تا تیم راه آهن نوین با 6 امتیاز از 4 بازی و تفاضل گل +1 بعد از استقلال جنوب 9 امتیازی و نیلوفران آبی 7 امتیازی در رده سوم قرار بگیرد. تا همچنان امیدوار به صعود به روزهای بعدی مسابقات بیاندیشد.

 هرچند بازی رودر روی استقلال و نیلوفران در هفته آینده امید های بیشتری را به اردو  زرد پوشان ری خوهد آورد. حالا باید دید با این بازی های خوب چند تن از بازیکنان امید مورد توجه بهنام ابوالقاسمپور سرمربی بزرگسالان راه آهن برای حضور در لیگ 3 آزادگان قرار میگیرند.

در دیگر بازی صورت گرفته در این گروه استقلال جنوب با دو گل در مقابل تک گل ستاره طلائی به پیروزی برسد.

در این بازی حضور 3 بازیکن از تیم جوانان بنامهای مهدی موسی نیا متولد 72 ،پیام عبدی متولد 73 و همایون پور ابراهیم 74 نشان دهنده توجه باشگاه به جوانان و امر بازیکن سازی برای سالهای آینده است.البته در ان بازی نباید از زحمات شهرام بساینده سرمربی جوانان راه آهن نوین که در کشف و پرورش این استعدادها و آماده سازی این بازیکنان برای تیم امید زحمات یادی کشیده است و همینطور زحمات امیر افشار برای پرورش هر چه بهتر دروازه بانان تیم و رشد تاکتیک و تکنیک در بین دروازه بانان الی الخصوص وحید اسفندیاری و مهدی رستم خان اشاره کرد.

/ 0 نظر / 25 بازدید