جوانان در بین چهار تیم پایانی

یک قدم تا فینال!

تیم جوانان راه آهن شهرری در یک بازی طوفانی و جذاب با هدایت شهرام بساینده توانست در زمین مجموعه ورزشی شهید سعیدی با گلهای وحید جعفری ، کورش ارشد زاده  محمد رضا سالمی ٣ بر صفر از سد تیم سخت کوش تخت جمشید بگذرد. در این یازی تیم تخت جمشید به یک پنالتی دست یافتکه با درخشش محمد گلپرور دروازه بان راه آهن این ضربه دفع شد تا زحمات دیگر مربی زحمت کش تیم یعنی میر افشاری نیز به چشم بیاید در ادامه هرچند راه اهنی ها فرصت های بیشمار دیگری هم داشتند بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

در حاشیه:

کورش ارشد که با این گل ٩ گله شد شانس اصلی آقای گلی در این مسابقات است.

پیام عبدی که دو هفته ای است در کمپ تیم ملی حضور دارد و جزو دعوت شدگان به تیم ملی میباشد در این بازی از سوی طرفداران تیم بار ها با شعار پیام تیم ملی تشویق شد.

بازیکنان به غیر از پاداش نقدی که از جانب امیر قیصری دریافت کرده بودند از جانب مهدی کرم پور از دلسوزان تیم هر کدام یک سویی شرت باشگاه را به عنوان پاداش دریافت نمودند.

در دیگر بازی از مرحله یک هشتم نیروی زمینی در زمین سعیدی ۴ بر یک بازی را به شهرداری شهر قدس واگذار کرد.

/ 2 نظر / 34 بازدید
پوریا صابرشناس

اینجا از همه تقدیر و تشکر صورت گرفت اما کسی از زحمات بی نهایت امیر قیصری صحبت نکرد. اگه امیر خان نبود شاید این تیمو این قهرمانی نبود.جا داره بازم از زحمات آقا شهرام و آقا امیر تشکر کنم چون در طول زندگیه فوتبالیم بیشترین چیزها رو ازشون یاد گرفتم. به امید استمرار این موفقیت ها. یا حق و التماس دعا.

مزخرفا