و قهرمان شدیم ...!

لینک خبر قهرمانی تیم راه آهن روی وبسایت خبری هیات فوتبال تهران

روز پنجشنبه مورخ ۵/٣/٩٠ گام آخر هم با لطف و عنایت خدای متعال و ائمه اطهار و نظر آقا امام رضا با موفقیت برداشته شد تا شاگردان شهرام بساینده در یک بازی حساس و ماراتن گونه بازی را سه بر دو به پیروزی رسیدند.

بازی با سوت داور میدان در حالی شروع شد که تماشاچیان هر دو تیم به شدت تیم خود را تشویق میکردند.تیم راه آهن در این بازی ارش افشار هافبک دفاعی خود را به علت محرومیت در اختیار نداشت. در این بین با تدابیر کادر فنی   در میانه میدان به مثلث سجاد حسینی ،مجمد رضا سالمی و وحید جعفری روانه این بازی مهم شده بودند.

در دقیقه ٢٠ نیمه اول بعد از یکی دو فرصتی که راه آهنی ها از آن استفاده نکردند روی پاس وحید جعفری ، محمد رضا سالمی کورش ارشد زاده را در موقعیت تک به تک قرار داد تا کورش ارشد زاده تیم را یک بر صفر به برتری برساند.

در ادامه نیمه اول در دقیقه ۴٠ بازی دوباره سالمی با ارسال یک پاس دقیق ،کورش ارشد زاده را راهی تک به تک دیگری با دروازه شهرداری شهر قدس کرد تا او با یک ضربه دقیق کپی گل اول تکرار کند. نیم اول با همین نتیجه به اتمام رسید.( و دوباره شش وارو و پشتک را به عنوان شادی اجرا کرد!!)

در نیمه دوم داور بازی نتوانست ( به عقیده نگارنده) قضاوت بی نقص خود در نیمه اول را تکرار کند و روی پرچم کمک خود کاپیتان تیم شهر ری را اخراج کرد تا دیرک خیمه دفاعی تیم از بین رفت و تیم شهر داری به دو گل پیاپی رسید. در ادامه کادر فنی جوانان شهر ری به رهبری  شهرام بساینده و کمک امیر افشار با جابه جایی فردین شاعری و همایون پور ابراهیم جان تازه ای به تیم تزریق کردندتا با به وجود آمدن یک ضربه ایستگاهی و سپردن آن به رضا علوی مدافع تیم که در بازی دوستانه پیش از فینال از همان جا به پیکان گلی زیبا زده بود پشت توپ قرار بگیرد و با یک ضربه مهندسی کاپ قهرمانی را برای اولین بار به باشگاه و شهر ری بیاورد.

بعد از این گل تیم شهرداری چند حمله احساسی انجام داد اما............

داور سوت پایان را به صدا در آورد  تا پس از اهدای جوایز داوران و ناظر و هم چنین سرهنگ صادقی ریس کمیته مسابقات  و اهدای مدال نقره توسط دکتر شیرازی ریس هیات فوتبال استان تهران و رضا عابدی دبیر هیات و نیز ناصر محمد خانی و میدانی ریس هیات فوتبال شهرری نوبیت به اهدای مدال های بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی تیم راه آهن شهرری برسد و پس از ان کاپ قهرمانی دست اول لیگ اسیا ویژن تهران توسط دکتر شیرازی به پیام عبدی کاپیتان با تعصب تیم داده شود تا به همراه شادی دیگر بازیکنان به بالای سر ببرد.

در این بین در کنار همه شاخصه های بی رقیب جوانان کورش ارشد زاده با دو گل بازی فینال با ١٢ گل آقای گل بازی های دسته اول جوانان تهران آسیا ویژن جام پایتخت را نیز به نام خود کرد.

و بازیکنان اینگونه سجده شکر به جای آورند....!

 و الحمدالله که بازی های فصل ٨٩-٩٠ با این قهرمانی به پایان رسید.

در حاشیه:

ناصر محمد خانی پس از گل سوم تیم جوانان شادی خود را ابراز کرد و در کنار بازیکنان به همراه مسئولین فوتیال تهران در عکس یادگاری ایستاد.

در تمام لحظات نیمه دوم امیر قیصری به داوری اعتراض میکردو و از رابطه رضا عابدی با تیم شهرداری شهر قدس و جهت دار بودن سوت ها می گفت که پس از پایان بازی و در حضور دکتر شیرازی از دبیر فوتبال هیات تهران دلجوئی کرد.

باشگاه ستارگان لنگرود و محد غفاری برای صعود تیم جوانان بن تبریک نصب کرده بودند که در همین جا از ایشان تشکر و قدر دانی میشود.

باشگاه راه اهن نوبن شهرری بانصب بنری مقدم مسئولین هیات فوتبال تهران و تربیت بدنی شهر ری را به ورزشگاه خیر مقدم گفتند.

آتش بازی و نیز نوع اهدای جوائز از جانب هیات فوتبال تهران قابل تقدیر بود. که دو تیم با نظم خود به هرچه بهتر برگزار تر شدن مراسم کمک کردند.

دو نفر از اعضای کادر فنی تیم شهرداری که ب خاطر اعتراض به داوری از بازی اخراج شده بودند پس از بازی جهت دریافت مدال نقره به هم تیمی ها خود ملحق شدند.

اهدای جام  قهرمانی توست سرهنگ حسین صادقی به کاپیتان پیام عبدی  در کس دکتر شیرازی رئیس و رضا عابدی دبیر هیات فوتبال تهران و میدانی مسیول هیات فوتبال شهرری دیده میشوند.(عکس از سایت هیات فوتبال تهران )

/ 4 نظر / 33 بازدید
علی قیصری (پدر امیر قیصری)

[گل]پسر عزیزم امیر قیصری و شهرام گرامی و عزیزان فوتبالیست تیم جوانان راه آهن برد افتخار آفرین شما باعث افتخار کشور و خانواده های شما و به خصوص من حاج علی قیصری که دعا گوی شما در حرم حضرت رضا بودم گردید در انجا نماز حاجت خواندم و از حضرت رضا مسئلت کردم ضمن سلامت پرسنل تیم در روز پنجم خرداد روز موفقی برای شما باشد تا با زحمات زیادی که شما زیر نظر مدیران لایق و کاد فنی مدبر کشیده بودید و فراکنس قوی ای که از حرم مقدس بدرقه راه و کار شما شد این پیروزی زیبا نصیب شما گردی تا قهرمانی میسر گردد امیدوارم این اولین گام پیروزی شما سر آغاز پیروز یهای بزرگتری باشد . انشا الله. سرعت عمل و تمرگز دو گل اول توسط آقای کورش ارشد زاده ستودنی است و شاه گل آقای رضا علوی صعود به قله را برای گروه باز کرد و شادی برای شما و ما خانواده ها را شیرین کرد. با آرزوی موفقیت شما در اینده . حاج علی قیصری عراقی مشهد مقدس 5/3/90

حمید سسشفیعی

با سلام و تبریک به مناسبت قهرمانی تیم شما . میخواستم بدونم شما در رده سنی امید چه زمینی تست میگیرید / راستی برای تیم امید تا کی تست میگیرید ؟

حمیشفیعی

با سلام و تبریک به مناسبت قهرمانی تیم شما . میخواستم بدونم شما در رده سنی امید چه زمینی تست میگیرید / راستی برای تیم امید تا کی تست میگیرید ؟