امیدهای راه آهن نوین شهرری در لیگ برتر تهران

امیدهای راه آهن نوین شهر ری با صلاحدید کلیه ارکان تصمیم گیری باشگاه و خرید امتیاز سرخ پوشان سهند در این فصل مسابقات لیگ برتر آسیا ویژن تهران حضور حواهد داشت به همین منظور جلسات تست فنی برای جذب بازیکنان کارامد و با سابقه در دست.ر کادر فنی به رهبری امیر قیصری قرار گرفت تا با توجه به قهرمانی جوانان و حضور تیم بزرگسالان باشگاه حلقه زنجیره بازیکن سازی در لیگ برتر کامل شود.

تیم سرخ پوشان سهند به مدیریت مجید نائینی و سرمربیگری محمد قدوم و کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات دسته اول امیدهای تهران به صورت مستقیم به مسابقات لیگ برتر راه یافته بود.

مطابق فصل گذشته سید نورالدین خرم آبادی به عنوان مربی تیم امید را همراهی خواهد کرد امیر وردی به عنوان مربی گلر ها ، کاظم عباسی مربی بدنساز و محمد غقاری از اهالی با دانش و متعهد فوتبال تهران به عنوان سرپرست این تیم را همراهی خواهد کرد. شایان ذکر است ناصر محمد خانی از بازیکنان و مربیان باسابقه راه آهن و پرسپولیس کما کان به عنوان پیشکسوت فوتبال شهرری کادر فنی و مدیریتی تیم را حمایت خواهد کرد. ایوب آل گونه از مربیان با سابقه تیم های راه آهن و لو کو موتیو به عنوان مدیر فنی در کادر فنی تیم حضور دارد.

عکس مربوط به مسابقه تیمهای فوتسال پاراگ و راه آهن نوین شهرری در مجموعه ورزشی طالقانی شهرری به مدیریت ناصر محمد خانی می باشد(فصل89 -90) که بازی با نتیجه 3 بر 2 به نفع پاراگ به پایان رسید در عکس عادل فردوسی پور کاپیتان پاراگ ناصر محمد خانی و امیر قیصری دیده میشوند

 

/ 2 نظر / 27 بازدید
کیان

خواهشن به رده نونهالان توجه دهید و از این رده بازیکنان بزرگ سال پرورش دهید

اشكان رستمى

سلام مربى عزيز خسته نباشيد جطور ميتونم با آقاى على دايى ارتباط داشته باشم اكه سايتش يا شماره تلفنش رو دارين به من بدين يا اكه راه ديكرى هست راهنمايى كنيد لطفا . مرسى