انصاری‌فرد: راه‌آهن از نیم فصل دوم در شهرری بازی می‌کند

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن شهرری خبر داد: تیم فوتبال راه‌آهن از نیم فصل دوم رقابت‌هایمحمد حسن انصاریفرد مدیر عامل باشگاه راه آهن لیگ برتر دیدارهای خانگی‌اش را در شهرری برگزار می‌کند.

محمدحسن انصاری‌فرد با بیان این مطلب اظهار کرد: در جلسه خوب و مفیدی که پیرامون این قضیه در فرمانداری شهرستان ری داشتیم به توافق‌های خوبی با مسوولان رسیدیم، این نشست که با حضور مهندس فرجی فرماندار شهرری، معاون عمرانی فرمانداری و حسین فدایی نماینده مردم شهرری و مجلس و نیز مسوولان شورای شهر باقرشهر برگزار شد، مقرر شد تیم راه‌آهن بازی‌های خانگی‌اش را از نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر در استادیوم ایثارگران باقرشهر برگزار کند.

وی افزود: این استادیوم تمام امکانات لازم را برای میزبانی تیم راه‌آهن دارد و ما از این حیث هیچ مشکلی نداریم، حتی تیم ملی هم چند سال پیش دیداری را در آنجا برگزار کرد. تنها چمن مصنوعی ورزشگاه باید به چمن طبیعی تبدیل شود که با تفاهم نامه‌ای که در این خصوص امضا شد بودجه این اقدام مبلغی در حدود 300 میلیون از طریق تربیت بدنی تامین می‌شود تا در نهایت طی دو سه ماه چمن طبیعی ورزشگاه به بهره‌برداری برسد.(خبرگزاری موج)

انصاری‌فرد گفت: برگزاری بازی‌های راه‌آهن در شهرری تاثیرات خوبی را بر کیفیت بازی‌های این تیم در لیگ برتر خواهد داشت چرا که در آنجا می‌تواند از حضور و حمایت مردم شهر ری استفاده کند و ضمن بهره مردم آنجا از حضور راه‌آهن در شهرشان، تیم ما هم بهره کافی را خواهد برد. راه‌آهن تیم دومی را تشکیل داده که در رقابت‌های دسته اول تهران با سرمربیگری بهنام ابوالقاسم پور حضور خواهد داشت و تمریناتش را در شهرری پیگیری می‌کند. ما همچنین تیم پایه‌ای را داریم که در مسابقات تهران بازی می‌کند و تیم پایه دومی هم تشکیل دادیم که در شهرری فعالیت خواهد کرد. همچنین مدارس فوتبالی را در تابستان راه‌اندازی کرده‌ایم که در آینده فعالیت چشمگیری را در سطح شهرری خواهند داشت.

 لینک خبر در وبسایت رسمی باشگاه                        لینک خبر در خبرگزاری فارس                   

/ 1 نظر / 27 بازدید
سيد عباس حسيني

سلام من عاشق فوتبالم اگه بازيكن جذب ميكنيد بهم خبر بديد قدم 175وزنم62وتو پست هافبك وسط يا مهاجم(بال) يا هافبك چپ بازي ميكنم آمادم بيام تست بدم تو ليگ آبيك(قزوين)ونظرآباد بازي كردم 02625273290