داور استقلالی بازی را برای آبی ها در آورد در روز تساوی راه آهن نوین و راه آهن

در ادامه بازیهای این فصل فوتبال تهران تیم بزرگسالان به مصاف تیم صنام رفت و در حالی به تقسیم امتیازها رضایت داد که که با گل محمد شاهین می توانست با ژیروزی میدان را ترک کند در این میان در دقایق پایانی نیر عباس علیزاده  می توانست گل پیروزی را درون دروازه صنام جای دهد که با واکنش خوب گلر صنامی ها این فرصت از دست رفت.

تیم فوتبال بزرگسالان راه آهن نوین شهرری

در هفته بعد بازی با یاران جوان آسیا به علت نبودن امکانات میزبانی با رای سه بر صفر کمیته انظباطی به نفع بزگسالان به پایان برسد .

اما کار بزرگ تیم بزرگسالان و سرمربی جوان و موفق این تیمدر مقابل پاراگ صورت گرفت در این بازی که به نوعی بازی انتقامی برای پاراگی ها بود تا انتقام بازی رفت را بگیرند  اماتیم راه آهن نوین با بازی خوب گلر خود وحید ارزنده و نیز خط دفاعی ( علی محسنی و علی مزد بر ) در کنار سه گل زیبا یی که توسط علی قهداری و رضا پیرانزاد و عباس علی زاده(روی پاس زیبای محمد شاهین) به ثمر رساند توانست سه امتیاز شیرین کسب کند تا با عبور از تیم  ب استقلال در جدول به رتبه هشتم برسد.

در دیگر دیدار در روزی که بازیکنان سهمییه امید به دلیل بازی مقابل شهرداری شهر قدس غایب بودند و عباس علیزاده کاپیتان جنگنده تیم نیز به علت سه اخطاره بودن در زمین حاضر نبود تیم آماد نزاجا در حالی که تا دقیقه 60 یک بر صفر روی گل محمد شاهین عقب بود توانست روی اشتباه دروازه بان دوم تیم جواد تار پور و تعلل خط دفاعی 4 گل بزند و بازی را 4 بر 1 ببرد.

در مسابقات امید های لیگ برتر تهران تیم امید به مصاف تیم شهرداری شهر قدس رفت در این بازی که در ورزگشاه موتوری شهر قدس برگزار میشد تیم امید در حالی که نود دقیقه به دروازه حریف که کل نیمه دوم را با نه نفر دفاع می کرد حمله می کرد نتوانست به پیروزیبرسد تا شهرداریچی ها در درفت برگشت مقابل توپ چی های شهرری تساوی بگیرند . در این بازی از بازی خوب علی عزیزی و رضا علوی به عنوان دو تن از خوبهای تیم امید می توان یاد کرد.

در دیگر بازی و در ادامه روند بد شانسی های  این روزهای امیر قیصری و تیم امید راه آهن نوین و شاه کار برنامه ریزی در کمیته  هیات فوتبال تهران داور بازی علی صالحی که از داوران خوب فوتبال تهران میباد بر اساس ابلاغ اشتباه کمیته داوران به بازی نرسید تا کمک داور ناتوان جایگزین داور شود و بازی را تماما یک طرفه و به نفع آبی ها سوت بزند در این بین دو گل پوریا پرویز خانی و امیر ادهمی که اتفاقا هردو سابقه پوشیدن لباس پرسپولیس را دارند در مقابل سه گل اتقلالی ها ازبین برود هرچند گل اول آبی ها روی اشتباه صد در صد محمد فرجی دروازه بان تیم امید شکل گرفت  اما در دو گل دیگر در حالی که داور میتوانست با گرفتن دو ضربه پنالتی بر روی سهرا ب اجارودی و امیر ادهمی روند بازی را تغییر دهد در حای شکل گرفت که تیم امید تماما در حمله بود در این بین اگر مدیریت خوب ناظر بازی آقای عباس خوزستانی که از داوران قدیمی و با سابقه فوتبال تهران است نبود این بازی با شاه کار های داور به اغتشاش کشیده می شد.

در دیگر بازی تیم جوانان در ادامه روند رو به رشد در ورزشگاه مرغوبکار موفق شد تیم شاهین را با نتیجه دو بر یک و روی گلهای سید صالحی و میلاد سوری بازی را به نفع خود به پایان ببرد در این بین تیم حریف و افراد وابسته به ان که به نوعی تاب این شکست رانداشتند در پایان به رخکن تیم جوانان راه آهن نوین حمله کردند که با پا در میانی نیروی انتظامی و مسئولین تیم جوانان . این غائله ختم به خیر شود.

در ادامه تیم جوانان در ورزشگاه شهر سالم و مقابل تیم راه آهن و در جدال دربی جوانانرضا علوی دفاع چپ سیم خاردار تیم جوانان و امید راه آهن نوین شهرری در حالی که با گل سجاد حسینی  پیش افتاده بود روی اشتباه دروازه بان تیم جوانان گل تساوی را دریافت کند تا این بازی با تقسیم امتیازها بین طرفین به نوعی عادلانه به پایان برسد.در ادامه تیم جوانان این هفته به دیدار تیم قدرتمند مقاومت میرود تا شاگردان شهرام بساینده  در آزمونی سختتر قرار بگیرند شاید مقاومت هم مانند پیکان . سایپا. و پرسپولیس مزه شکست را مقابل غول کشان جوان شهر ری تجربه کنند.

اما در رده نو جوانان شاگردان امیر افشاری و احمد صادقی نیک در روزی که میتوانستمد بازی مقابل پاس دستجردی را با پیروزی  پشت سر ببرند با گل نشد پنالی اکبر محمدی و تک گل حسین ابر قوئی  در مقابل گل پاسی ها از بین برود و این در حالی به دست امد که در این روز روی حرکت غیر اخلاقی علی نظری کاپیتان تیم نوجوانان تیم ده نفره بازی را به پایان رساند ( خدا لعنت  کند شیث و نصرتی را).در ادامه این مسابقات  و در ادامه روند ناکامی های تیم نوجوانان این تیم بازی مقاب آینده گستران را بانتیجه   2 بر 0 واگذار کرد .در پایان این بازی در حالی که با توجه به رفتار مشکوک بازیکن شماره هشت تیم  حریف سر پرست تیم نو جوانان قصد انداختن عکس از این بازیکن در کنار ناظر بازی بود با فرار کردن این بازیکن و اغتشاش اطرافیان این تیم این مهم میسر نشود اما در ادامه و با تلاش ناظر بازی کات بازیکن نامبره به هیات فوتبال برده شود تا ادام روند در این هیات صورت پذیرد.

اما تیم نونهالان در حالی که سه امتیاز مقابل فولاد اکباتان تقریبا در حسابشان واریز شده نتوانست مقابل سرخ پوشان ارغیان بازی همیشگی خود را به اجرا بگذارد و این بازی با اشتباهات مکرر دروازهبان ذخیره تیم بانتیجه سه بر دو به نفع سرخپوشان به پایان رسد تا دو گل آقای گل مسابقات نونهالان تهران مهدی زهدی بی ثمر بشود.

/ 0 نظر / 100 بازدید