ورد آورد هم تسلیم شد.

بزگسالان راه اهن نوین در ادامه روند رو به رشد خود موفق شد با گلهای اسلام سعیدی . محمد شاهین و امیر ادهمی در دیدار خارج از خانه خود ورد آورد را 3 بر 0 شکست دهد در این یازی علی مزد بر  توانست به خوبی خط دفاع را مدیریت کند تا در کنار تمرکز در دفاع تیم بتواند حملات مثمر ثمر بیشتری را سازماندهی کند تا روی حرکات قهرمان منافی و سجاد مرادی و جنگندگی علی قهر داری و کاژیتان عباس علیزاده تیم به این پیروزی با ارزش برسد.در ادامه تیم بزرگسالان به مصاف اتحاد پاکدشت میرود که در بازی رفت با نتیجه 2-2 تیم ما را متوقف کرده بود.

محمئ مهرورز بازیکن گیلانی تیم جوانانسجاد حسینی بازیکن لرستانی تیم جوانانسجاد حسینی بازیکن لرستانی تیم جوانانمحمد مهرورز بازیکن گیلانی تیم جوانان

 

 

تیم جوانان نیز در روزی که مستحق یک برد ژر گل بود با بی دقتی مهاجمان و روی اشتتباه دروازه بان خود در زمین امام رضا ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس با نتیجه 1 بر 0 بازی را واگذار کرد. این هفته جوانان به مصاف تیم احسان ری میرود  تا دربی شهرری را برگزار کنند  دیدار رفت دو تیم با نتیجه 1-1 به پایان رسیده بود.

 

در دیدار امیدها نیز تیم امید با نتیجه 4-1 مغلوب ساپا شد . تک گل تیم راه آهن نوین را رضا پیرانزاد وارد دروازه سایپا کرد.در ادامه بازی های امید تیم امید در این هفته به مصاف تیم سرخپوشان دلوار افزار می رود.

اما در مهمترین برد این هفته نونهالان روی نبوغ کاپیتان خود مهدی زهدی و میثم عقیلی که هر کدام توانستند 4گل به ثمر برسانند در کنار گلهای پیام کوهساریان و مصطفی خوشدل  موفق شدند با نتیجه قابل توجه 10 بر 0 میلاد غرب را در هم بشکنند. تیم نونهالان با سرمربی گری عباس حسینیان و مربی گری سجاد افرازه و سرپرت پرتلاش تیم غلامرضا رحمانی یکی از امیدهای اصلی قهرمانی در این فصل مسابقات نونهالان تهران میباشند. 

/ 0 نظر / 103 بازدید