نو نهالان . نوجونان و جوانان بردند امید باخت!

در هفته اول از مسابقات دور برگشت جوانان لیگ برتر تهران راه آهن نوین مقابل تیم پیکان به پیروزی برسد تا با این برد دومین تیم خودرو سازان هم در شهرری زمینگیر شود. شاگردان شهرام بساینده در روزی که با اخراج کورش ارشد زاده ده نفره بودند بایک بازی منظم و حساب شده موفق شدند روی پاس خوب میلاد سوری و ضربه سر مهار نشدنی  محمد مهرورز به گل برسند.

 در تیم جوانان مطابق معمول حسین بلال ، رضا ارجمند،امیر حسین گرجی محمد مهرورز بازیکن گیلانی و مدافع گلزن تیم جوانان و به واقع کل بازیکنان  از خوبها  بودند تا این مهم در حالی به وجود بیاید که تیم راه آهن نوین در این بازی رضا علوی ، آرش افشار را به علت محرومیت و پیام عبدی ، محمد باقر رسائی  رابه علت مصدومیت در اختیار نداشت.

 با این وجود در حالی که سید محمد ابوترابی نیز در نیم فصل از این تیم به استیل آذین پیوسته بود راه آهن نوین تیم تا بن دندان مسلج پیکان را شکست داد تا این مثل که تیمهای شهرام بساینده هرچه از بازی ها بیشتر جلو بروند بهتر کار می کنن به اثبات برسد در پیروزی های این تیم مهدی کرم پور مسئول تیم جوانان و امیر افشارمربی این تیم در کنار احسان افشار سرپرست جوانان نقش به سزائی دارند.تیم جوانان در دامه مسابقات خود به دیدار پرپولیسی میرود که در دیار رفت موفق شد این تیم را دو بر صفر شکست دهد. بازی رفت با ژیکان در زمین شالیزار کلارک 4 بر 1 به نفع  پیکان به پایان رسیده بود.

 

در رده نونهالان نیز تیم راه آهن نوین موفق شد با سه گل مقابل دو گل تیم پوریا در دسته اول مسابقات نونهالان به پیروزی برسد شاگردان عباس حسینیان در این باز دوبار از حریف سرسخت خود عقب افتادند اما در ادامه موفقشدند روی درخشش مهدی زرندی  مهاجم گریز پای خود به پیروزی برسند. 

اما شیرینترین برد را نوجوانان تجربه کردند تیم نوجوانان در حالی به مصاف نیروزمینی رفتند که در چهار بازی قبلی خود فقط دو امتیاز ذخیره کرده بودند و پیروزی در این بازی با هتریک علی نظری فوروارد شیرازی این تیم و گل پوریا پرهیزگاری بازی را 4-2 به سود خود به پایان برسانند. شاگردن احمد صادقی نیک در این بازی  تقریبا یک نیمه را به دلیل اخراج حسین ابرقوئی  با زیکن اثر گذار خود بازی کردند حالا و با این بازی امید ها برای تیم نوجوانان دوباره زنده شد تا در ادامه آب رفته را به جوی برگردانند.

 

اما در هفته ای که کلیه رده های پایه و همچنین بزگسالان برده به شهر ری آوردند تیم امید در حالی که فصل را رویایی شروع کرده بود باز هم شش هفته بحرانی را وارد هفتمین هفته بحران کرد و در حالی که مطابق چند حفته اخیر فوتبال خوبی را ارائه کردند  بازی پایا پای با مقاومت را سه بر صفر واگذار کرد در این بازی شاگردان امیر قیصری در حالی که در نیمه اول یک بر صفر عقب بودند فرصت این را داشتند که بازی را از روی نقطه پنالتی به تساوی بکشانند و تیم ده نفره مقاومت را بیشتر تحت فشار بگذارند اما این مهم با ضربه به بیرون رضا پیرانزاد حاصل نشد تا در 5 دقیقه پایانی و در حالی که روی دروازه حریف فشار زیادی بود بر روی دو ضد حمله دو توپ دیگر از دروازه راه آهن نوینی ها بگذرد تا تجربه بازیکنان مقاومت در کنار بازی کم نقص کیوان وحدانی و سعید امرایی  باخت دیگری را در پروند بازیکنان جوان و کم تجربه شهر ری ثبت کندو اما در این بین نباید از بازی خوب علی عزیزی مدافع  جسور و آینده دار تیم امید در کنار آرش اقشار بازیکن جوانی که در کلیه رده های تیم مرحله به مرحله به بلوغ فوتبالی خود نزدیک می شود و همینطور ایرج عبدی و امیر حسین طاحونی گذشت. جمعه امیدها به دیدار سایپا میرود جوانان با پرسپولیس بازی می کنند  بزرگسالان به مصاف ورد آورد می روند و نونهالان و نوجوانان پنج شنبه  به مصاف برق می روند

/ 1 نظر / 216 بازدید
کیان

وجود داشتن اقای قیصری باعث بالا رفتن روحیهی تیم نونهالان راه اهن نوین میشود