تیم های پایه راه آهن نوین شهرری

پایگاه اطلاع رسانی تیمهای پایه راه آهن نوین شهرری از تیم های حاضر در لیگ برتر آسیا ویژن تهران

 
بازی پرسپولیسی های قدیم را محمد حسن انصاریفرد برد
نویسنده : وارش - ساعت ٤:٠۱ ‎ب.ظ روز جمعه ٥ شهریور ۱۳۸٩
 

سایپا 0-راه آهن1

سایپاییها پشت ریل راه اهن نقره داغ شدند

سایپا کرج 0-راه آهن شهر ری 1 (3 امتیاز حق راه آهن بود)

 


دوشنبه 89/6/1.ساعت 21/30. هفته ششم رقابت های لیگ برتر؛ ورزشگاه انقلاب کرج

تماشاگر: 2000 نفر

گل ها:

راه آهن؛ 65 کمال کامیابی

داور: شاهین حاج بابائی.              کمک ها: مسعود فرخ نیا    حسین قاسمی  

ترکیب سایپا : وحید شیخ ویسی.مرتضی ابراهیمی.مجید ایوبی.علیرضا لطیفی(84 سعید یوسف زاده). داریوش یزدانی. علی حقدوست. ابراهیم صادقی. میلاد غریبی(76 مهدی خیری).علی زینالی(57 امین منوچهری).کریم انصاری فرد. جابر انصاری

سرمربی: محمد مایلی کهن

ترکیب راه آهن:حسن رودباریان. ابراهیم کریمی. میرهانی هاشمی. ابوذر رحیمی. حمید هدایتی. حسین پاشائی. کمال کامیابی. امین متوسل زاده(91 محسن میرابی). رودریگو لوپز(77مهدیزارعی).ریکاردودسوزا.محمودامنه(63بهادر عبدی)      

سرمربی: رسول کربکندی

نمای بازی:

تیم فوتبال راه آهن با برتری یک بر صفر مقابل سایپا به اولین برد خود در فصل جاری رقابت های لیگ برتردست یافت. تیم راه آهن که در این بازی توپ و میدان را دراختیار داشت پس از مهار یک موقعبت تک به تک توسط حسن رودباریان درچندین موقعیت دروازه تیم سایپا را تهدید کرد اما از رسیدن به گل محروم ماند. راه آهن در این بازی سه فرصت تک به تک ودو موقعیت مسلم گلزنی دیگر را از دست داد تا اینکه در نیمه دوم روی یک حرکت ترکیبی وضربه ایستگاهی با شوت دقیق کمال کامیابی نیا به یک گل سه امتیازی رسید بعد ازاین گل تیم فوتبال سایپا با افزایش نیروهای تهاجمی خود درپی جبران مافات بود اما با دفاع هوشمندانه بازیکنان راه آهن موقعیت گل خاصی روی دروازه تیم میهمان ایجاد نشد و روند بازی به گونه ای بود که شاگردان رسول کربکندی می توانستند روی ضدحملات به گل های بعدی دست یابند. راه آهن با این برد فاصله خود را با تیم های بالای جدول کمتر کرد و با برتری مقابل شاهین بوشهر از وضعیت بهتری در جدول رده بندی برخوردار خواهد شد.

شرح گل :

65 روس ضربه ایستگاهی عبدی پاس رو به عقب به کامیابی داد و شوت کامیابی پس از برخورد با مدافع سایپا وارد دروازه سایپا شد.


 
 
 document.write('');