تیم های پایه راه آهن نوین شهرری

پایگاه اطلاع رسانی تیمهای پایه راه آهن نوین شهرری از تیم های حاضر در لیگ برتر آسیا ویژن تهران

 
برد نونهالان و جوانان و تساوی نوجوانان در روز تعطیلی بازی بزگسالان و باخت امیدها
نویسنده : وارش - ساعت ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ دی ۱۳٩٠
 

تیم فوتبال بزرگسالان راه آهن نوین شهرری

علی مزدبر و علی محسنی بازی مقابل اتحاد پاکدشتاین هفته از اون هفته ها جالب تو باشگاه بود  در ابتدا تیم پاراگ دروازههای زمین مطهری را بهونه کردند تا بازی عقب افتاده دو هته بعد برگزار شود . البته جواب سرهنگ حسین صادقی ریس کمیته مسابقات من را قانع کرد او گفت جفت در وازه ها یک اندازه بود و داور می توانسته بازی را برگزار کند و البته با نظر ناظر . بازی در زمینی لغو شد که تا اینجا  بیش از بیست بازی  در ان بر گزار شده بود

 البته در اسرع وقت  دروازه ها به اندازه قانونی برگشت تا بهانه اب دست تیم های مهمان برای بازی در مطهری نباشد.

 

 

مراسم شروع بازی استقلال و راه آهن نوین وحید اقدم در اخرین بازی برای ره آهن در زمین مرغوبکار

در دگیر بازی تیم امید به مصاف نایب قهرمان فصل گذشته رفت  در این بازی که اخرین بازی ا ز نیم فصل اول بود تیم امید توانست با درخشش محمد فرجی و محمد مهرورز در روز خداحافظی کاپیتان وحید اقدم برای رفتن به یک تیم نظامی تیم استقلال را در زمین خالی ازچمن مرغوبکار صفر بر صفر متوقف کند تا شاگردان امیر قیصری با 16 امتیاز نیم فصل اول را به پایانن برسانند.

در دیگر بازی اولین بازی از نیم فصل دوم در حالی برگزار شد که هیچ فرصتی از ناحیه هیات فوتبال تهران برای تجدید قوای تیمها در نظر گرفته نشده بود. با این شرایط نیرو زمینی در روزی که یک نیمه مقابل تیم ما با یک نفر بیشتر بخاطر اخراج محمد مهرورز بازی میکرد 2-1 به پیروزی رسید گل تیم امید را در این بازی رضا پیرانزاد به ثمر رساند.

تیم فوتبال جوانان راه آهن نوین شهرری

اما تیم جوانا ن در یک بازی سراسر هجومی و زیبا وانست تیم پاس را با نتیجه 2 بر 0 و با گلهای سجاد حسینی و رضا علوی شکست دهد شاگردان شهرام بساینده در این بازی اگر از هر 3 فرصت یکی را گل می کردند این بازی بانتیجهای به مراتی بهتر تمام میشد اما همین سه امتیاز ارزش خود ا زمانی نشان میدهد که دربازی با احسان ری و پاراگ هم فرصتهای بیشماری از دست رفت اما امتیاز از دست داده شده بیشتر به چشم می اید تا تفاضل گل. اما جوانان در ادامه این هفته به مصاف داماشی میروند که در بازی رفت و در زمین خودشان یک  بر یک متوقف شده بود.

اما در دیگر بازی از مسابقات نونهالان دست به کار بزرگی زدند و توانستند تیم خوب و مدعی آریا را در حالی با نتیجه 2-1 شکست دهند که ابتدا از حریف یک بر صفر عقب افتادند اما در ادامه روی یک ضربه ایستگاهی استادانه توسط مصطفی خوشدل یه گل رسیدند تا در دقایق پایانی و روی کار زیبای مهدی زهدی و ضربه سر ماهرانه فرهاد محمدی به گل برتری دست پیدا کنند تا بعد از تیم سختکوش میعاد دومین تیم معدی گروه را نیز ببرند. در این بین نباید از زحمات عباس حسینیان که عاشقانه برای این تیم تلاش میکند و همچنین سجاد افرازه مربی تیم  نونهالان چشم پوشی کرد که در کشف و پرورش این استعدادها در شهرری فعالیت با بنامه ای را انجام میدهند.تیم فوتبال نوجوانان راه آهن نوین شهرری

اما تیم نوجوانان در روزی که میتونست با برد سرزمین آبی از کمر کش جدول به رتبه ای بالایی جهش کند بازی را یک بر یک به پایان رسانید این گل را طاها بازی کن دفاع آخر این دوفصل اخیر باشگاه به ثمر رساند . البته باید این نکته را اضافه کرد که هنوز هم روی کاغذ تیم نوجوانان میتواند برای صعود کردن بجنگد  به همین دلیل با هماهنگی های صورت گرفته امیر افشاری به کادر نوجوانان اضافه شد تا با احمد صادقی نیک  نوجوانان را به نحو مطلوب برای ادامه نیم فصل دوم هدایت کنند. 


 
 
 document.write('');