تیم های پایه راه آهن نوین شهرری

پایگاه اطلاع رسانی تیمهای پایه راه آهن نوین شهرری از تیم های حاضر در لیگ برتر آسیا ویژن تهران

 
پنجمین برد پیاپی بزرگسالان در روز پیروزی نونهالان و آتش بازی نوجوانان
نویسنده : وارش - ساعت ٩:۳۸ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٦ آذر ۱۳٩٠
 

تیم فوتبال بزرگسالان راه آهن نوین شهرری

تیم فوتبال بزرگسالان از هفته دوم نیم فصل دوم مقابل تیم اتحاد پاکدشت قرار گرفت در این بازی که به میزبانی تیم اتحاد و در زمین مطهری برگزار میشد زرد پوشان راه آهن موفق شدند در یک بازی حساب شده و منطقی با نتیجه 2-0 و با گلهای امیر ادهمی که با معدل سه گل در دو بازی بسیار پرفروغ ظاهر شده به پیروزی برسند. تیم اتحاد که درامیر ادهمی گلزن  جوان با آتیه تیم بزرگسالان بازی رفت و در حالی که با تمام توان و به رهبری علی نیکبخت  به شهر ری آمده بود به نتیجه 2- 2 دست یافت . اما در این بازی احمد صادقی نیک در حالی که تیمش بسیار روانتر و بهتر از دور رفت بازی کرد نتوانست نتیجه بگیرد البته بازی منظم و هماهنگ شاگردان محمد قدوم در کنار بازیسازی عباس علیزاده و محمد شاهین وقهرمان منافی کار را از همان ابتدا برای پاکدشتیها سخت کرده بود اما تیز چنگی امیر ادهم  و اشتباه دروازه بان حریف بر روی گل دوم کار را تمام کرد تا مجموع امتیاز تا پایان این هفته به 24 برسد. در ادامه دور برگشت این هفته لوکوموتیو رانان مقابل پاراگی صف آرایی میکنند که در دور رفت و در زمین شهید کشور بازی را یک بر صفر واگذار کرده بود.

تیم جوانان در این هفته دو مسابقه را برگزار کرد که در باری اول به مصاف احسان ری رفت تا دربی شهرری بازی حساس هغته را برگزار کند اما در این بازی در حالی که تیم حریف تنها یک فرصت داشت روی همان تک فرصت به گل رسید در حالی که جوانان از چندین و چند موقعیت خود نتوانست کاری صورت دهد تا شهرام بساینده بعد از این بازی مهاجم گلزن فصل پیش خود را که در این فصل پس از نیم فصل بازی در جوانان پیکان به تیم بازگشته بود از تیم اخراج کند. در بازی بعد که به دلیل فشردگی در روز جمعه این هفته برگزارش تیم با با چند تغییر به زمین تیم پاراگ پا گذاشت اما باز هم فرصت های زیادی از دست رفت اما تا دقیقه 90 +3 که بازی با گل مشکوک به آفساید پاراگ با نتیجه یک بر صفر ادامه داشت روی تعویض خوب شهرام بساینده و حرکت رو به جلوی نوید قاسمی  به گل تساوی رسید تا تیم بادست خالی به شهرری باز نگردد در ادامه مسابقات این هفت جوانان در زمین شهر سالم به مصاف پاس میرود.

تیم نونهالان در بازی صدر نشینان دست یک . موفق شد تیم نونهالان میعاد به مربیگری علیرضا آشفته را با نتیجه دو بر یک شکست دهد گلهای این بازی را مهدی زهدی و محمد حسین گشایشی به ثمر رساندند . هرچند نباید از بازی زیبا و تک ضرب تیم میعاد کوشان نام ببریم اما در تیم راه آهن هم مصطفی خوشدل در خشش خاصی داشت این بازیکن که در تیم هما (قم ) و زیر نظر مربی سازنده قمی آقای شیری به فوتبال پایتخت معرفی شد با شماره هشت برای فصل دوم است که در تیم نونهالان بازی می کند  و بدون شک از بازیکنان با آتیه تیم نونهالان کنار مهدی زهدی ( اقای گل مسابقات). سلمان پهلوانی  .میثم عقیلی و یوسف زالی  هافبک جنگنده تیم  خواهند بود که همگی زیر نظر عباس حسینیان با قدرت و منظم به تمرینات خود ادامه میدهند.

اما در زیبا ترین بازی هفته نوجوانان موفق شد با نتیجه پر گل هشت بر صفر تیم نوجوانان اتحاد پاکدشت را شکست دهند . در این بازی شاگردان احمد صادقی نیکمصطفی خوشدل موفق شدند در یک بازی سراسر هجومی و با تعصب مثال زذنی و با گلهای سامان جداری دو گل محمد تهمری دو گل مهرداد جوانبخت ( با یک ضربه قیچی برگردان ) میلاد ارشدی و حسین ابر قویی دو گل .بازی را به سود خود به پایان ببرند. در تیم نوجوانان باید از بازی خوب کاپیتان حسین ابرقویی نام برد که در این بازی نگذاشت تا غیبت آقای گل مسابقات سال گذشته و امسال یعنی علی نظری به چشم بیاید در این بین محمد سعداللع زادی و طاحا حسینی نیز از خوبهای نوجوانان بودند.

در هفته هفدهم مسابقات امیدها لیگ برتر تیم امید در حالی که مستحق پیروزی بود در زمین شهر سالم در مقابل سرخپوشان دلوار افزار متوقف شد در این بازی فرصت های متعددی از دست رفت اما در کنار این محمد فرجی دروازه بان تیم دوباره به شرایط ارمانی خود باز گشت تا امیر قیصری برای بازی با استقلال از ناحیه دروازه بان نگرانیی نداشته باشد اما در این بازی سه اخطازه شدن بهترین گلزن تیم رضا پیرانزاد  شرایط را سختتر کرد اما توانمندی دیگر بازیکنان این دلگرمی را در تیم بوجود می آورد تا بتوانند مقابل استقلال به پیروزی برسند.


 
 
 document.write('');