تیم های پایه راه آهن نوین شهرری

پایگاه اطلاع رسانی تیمهای پایه راه آهن نوین شهرری از تیم های حاضر در لیگ برتر آسیا ویژن تهران

 
روز های خوب باشگاه در فوتبال تهران
نویسنده : وارش - ساعت ۸:۳۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٧ اسفند ۱۳۸٩
 

درست پس از نا امیدی تیم پر امید امید در صعود به دور بعد موفقیت در درون مجموعه باشگاه در رده نونهالان و نوجوانان و ایستادن در رتبه های دوم و سوم جدول در کنار صعود مقتدرانه تیم جوانان روحیه و تلاش را به تیم برگرداند تا تیم بزرگسالان دسته اولی تهران (فرخی ری) که در نیم فصل اول مسابقات با صفر امتیاز در انتهای جدول بود پس از انتقال به نام راه اهن نوین ری توانست با کسب 15 امتیاز از هفت بازی به رتبه هفتم جدول صعود کند.

تیم بزگسالان

ایستاد از چپ (عکس پایین )مربوط به تیم جوانان:

امیر افشار مربی، سید نورالدین مربی تیم بزرگسال، میلاد جعفری،مهدی رضائی پور،پیام عبدی، محمد مهر پرور ، کورش ارشدزاده ، رضا علوی، شهرام بساینده ( سرمربی) ، احسان افشار ( سرپرست) امیر قیصری ( مدیر عامل).

نشسته از راست: سجاد حسینی،همایون پور ابراهیم،محمد جواد زعلایی، آرش افشار،سید محمد ابوترابی، محمد گلپرور.

تیم جوانان شاگردان شهرام بساینده 

در این بین در بازیهای جوانان  لیگ دسته اول شاگردان شهرام بساینده با بازیهای تاکتیکی و نیز جنگنده و با تعصب توانستند قدرت خودرا به رخ تیم های گروه خود بکشندو با شکست دادان پشت سر هم :استقلال شمال(3-0) ، نوین رایانه (2-0)، استقلال جنوب(4-1)،همایون ولیعصر(2-0)،قرمز پوشان(3-0) و تساوی به لطف کمک داور که خود از کارکنان نیروی زمینی بوده و گل دوم را به همکاران خود هدیه داد(2-2)با 5 برد و یک تساوی و تنها 3 گل خورده با 16 امتیاز در صدر جدول خود تکیه داد. تا به عنوان مدعی ترین تیم برای قهرمانی این فصل فوتبال تهران خود را مطرح کنند در این تیم کورش ارشد زاده مدعی شماره یک آقای گلی با 7 گل زده حضور دارد . شهرام بساینده با کمک امیر افشاری تیم یک دستی را شکیل داده که از دروازه تا نوک حمله مدعی جنگجو و با برنامه ظاهر میشوند نکته مثبت این تیم نیمکت مدعی تر از تیم اصلی و جوان بودن تیم است به گونه ای که سال آینده نیز  استخوانبندی  اصلی همین تیم هنوز هم د رده جوانان فعال است.

 

تیم نوجوانان راه آهن نوین شهرری

در بین دیگر تیمهای پایه باشگاه باید از تیم نوجوانان باشگاه گفت که با هدایت علی رضا حسینیان و همکاری اریا خمسه تحت مدیریت علمی اکادمی باشگاه توسط مربی نام آشنای فوتبال شهرری عباس حسینیان شگفتی آفرین شد و با اینکه فقط در دو هفته مانده به مسابقات تشکیل شد توانست تا یک بازی مانده به پایان بازی های گروهی در رده دوم جدول از لحاظ امتیاز باشد تا با برد احتمالی در بازی اخر مقابل وحدت بتوانند به دور بعد صعود کنند.حضور علی نظری با زدن 8 گل در بین آقای گلهای بازیها نوید یک مهاجم گل زن را در اینده باشگاه میدهد علی در یک هفتههم بازیکت هفته شد تا در مجله دنیای ورزشی از او به عنوان یکی از بازیکنان اینده دار یاد شود.

اما کوچولو های باشگاه در رده نو نهالان از نوجوانان هم مطمین تر کار کردند و توانستند تا این لحظه در رده سوم جدول تکیه بزنند تا با امید به بازی های اینده نگاه کنند. دست پرورده های عباس حسینیان تحت مربیگری محسن هروئیو دیگر مربیان زحمت کش این ردوه و سرپرست باتجربه تیم نونهالان از این بازیکنان که بیشترشان سال اینده نیز در همین رده بازی خواهند کرد تیم مدعی ای خواهد ساخت  تا در اینده حرفهای بیشتری برای فوتبال پایتخت داشته باشند.


 
 
 document.write('');