تیم های پایه راه آهن نوین شهرری

پایگاه اطلاع رسانی تیمهای پایه راه آهن نوین شهرری از تیم های حاضر در لیگ برتر آسیا ویژن تهران

 
پنجمین برد پیاپی بزرگسالان در روز پیروزی نونهالان و آتش بازی نوجوانان
نویسنده : وارش - ساعت ٩:۳۸ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٦ آذر ۱۳٩٠
 

تیم فوتبال بزرگسالان راه آهن نوین شهرری

تیم فوتبال بزرگسالان از هفته دوم نیم فصل دوم مقابل تیم اتحاد پاکدشت قرار گرفت در این بازی که به میزبانی تیم اتحاد و در زمین مطهری برگزار میشد زرد پوشان راه آهن موفق شدند در یک بازی حساب شده و منطقی با نتیجه 2-0 و با گلهای امیر ادهمی که با معدل سه گل در دو بازی بسیار پرفروغ ظاهر شده به پیروزی برسند. تیم اتحاد که درامیر ادهمی گلزن  جوان با آتیه تیم بزرگسالان بازی رفت و در حالی که با تمام توان و به رهبری علی نیکبخت  به شهر ری آمده بود به نتیجه 2- 2 دست یافت . اما در این بازی احمد صادقی نیک در حالی که تیمش بسیار روانتر و بهتر از دور رفت بازی کرد نتوانست نتیجه بگیرد البته بازی منظم و هماهنگ شاگردان محمد قدوم در کنار بازیسازی عباس علیزاده و محمد شاهین وقهرمان منافی کار را از همان ابتدا برای پاکدشتیها سخت کرده بود اما تیز چنگی امیر ادهم  و اشتباه دروازه بان حریف بر روی گل دوم کار را تمام کرد تا مجموع امتیاز تا پایان این هفته به 24 برسد. در ادامه دور برگشت این هفته لوکوموتیو رانان مقابل پاراگی صف آرایی میکنند که در دور رفت و در زمین شهید کشور بازی را یک بر صفر واگذار کرده بود.

تیم جوانان در این هفته دو مسابقه را برگزار کرد که در باری اول به مصاف احسان ری رفت تا دربی شهرری بازی حساس هغته را برگزار کند اما در این بازی در حالی که تیم حریف تنها یک فرصت داشت روی همان تک فرصت به گل رسید در حالی که جوانان از چندین و چند موقعیت خود نتوانست کاری صورت دهد تا شهرام بساینده بعد از این بازی مهاجم گلزن فصل پیش خود را که در این فصل پس از نیم فصل بازی در جوانان پیکان به تیم بازگشته بود از تیم اخراج کند. در بازی بعد که به دلیل فشردگی در روز جمعه این هفته برگزارش تیم با با چند تغییر به زمین تیم پاراگ پا گذاشت اما باز هم فرصت های زیادی از دست رفت اما تا دقیقه 90 +3 که بازی با گل مشکوک به آفساید پاراگ با نتیجه یک بر صفر ادامه داشت روی تعویض خوب شهرام بساینده و حرکت رو به جلوی نوید قاسمی  به گل تساوی رسید تا تیم بادست خالی به شهرری باز نگردد در ادامه مسابقات این هفت جوانان در زمین شهر سالم به مصاف پاس میرود.

تیم نونهالان در بازی صدر نشینان دست یک . موفق شد تیم نونهالان میعاد به مربیگری علیرضا آشفته را با نتیجه دو بر یک شکست دهد گلهای این بازی را مهدی زهدی و محمد حسین گشایشی به ثمر رساندند . هرچند نباید از بازی زیبا و تک ضرب تیم میعاد کوشان نام ببریم اما در تیم راه آهن هم مصطفی خوشدل در خشش خاصی داشت این بازیکن که در تیم هما (قم ) و زیر نظر مربی سازنده قمی آقای شیری به فوتبال پایتخت معرفی شد با شماره هشت برای فصل دوم است که در تیم نونهالان بازی می کند  و بدون شک از بازیکنان با آتیه تیم نونهالان کنار مهدی زهدی ( اقای گل مسابقات). سلمان پهلوانی  .میثم عقیلی و یوسف زالی  هافبک جنگنده تیم  خواهند بود که همگی زیر نظر عباس حسینیان با قدرت و منظم به تمرینات خود ادامه میدهند.

اما در زیبا ترین بازی هفته نوجوانان موفق شد با نتیجه پر گل هشت بر صفر تیم نوجوانان اتحاد پاکدشت را شکست دهند . در این بازی شاگردان احمد صادقی نیکمصطفی خوشدل موفق شدند در یک بازی سراسر هجومی و با تعصب مثال زذنی و با گلهای سامان جداری دو گل محمد تهمری دو گل مهرداد جوانبخت ( با یک ضربه قیچی برگردان ) میلاد ارشدی و حسین ابر قویی دو گل .بازی را به سود خود به پایان ببرند. در تیم نوجوانان باید از بازی خوب کاپیتان حسین ابرقویی نام برد که در این بازی نگذاشت تا غیبت آقای گل مسابقات سال گذشته و امسال یعنی علی نظری به چشم بیاید در این بین محمد سعداللع زادی و طاحا حسینی نیز از خوبهای نوجوانان بودند.

در هفته هفدهم مسابقات امیدها لیگ برتر تیم امید در حالی که مستحق پیروزی بود در زمین شهر سالم در مقابل سرخپوشان دلوار افزار متوقف شد در این بازی فرصت های متعددی از دست رفت اما در کنار این محمد فرجی دروازه بان تیم دوباره به شرایط ارمانی خود باز گشت تا امیر قیصری برای بازی با استقلال از ناحیه دروازه بان نگرانیی نداشته باشد اما در این بازی سه اخطازه شدن بهترین گلزن تیم رضا پیرانزاد  شرایط را سختتر کرد اما توانمندی دیگر بازیکنان این دلگرمی را در تیم بوجود می آورد تا بتوانند مقابل استقلال به پیروزی برسند.


 
 
تساوی نونهالان و برد نوجونان
نویسنده : وارش - ساعت ۱:٥٤ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٩ آذر ۱۳٩٠
 

تیم فتبال نونهالان راه آهن نوین شهرری

نونهالان راه آهن نوین در روزی که مستحق برد بود با قضاوت نا عادلانه داور . دستش از

 سه امتیاز کوتاه ماند و مقابل نونهالان انتظام متوقف شد . مهدی زهدی و میثم محمدی بازی با انتظام نو نهالان در روزی که علی نظریمیتوانست بازی را با اختلاف ببرد روی پاس مهندسی مصطفی خوشدل بازیکن  قمی و با آتیه خود توسط مهدی زهدی گلزن اول این روز های باشگاه هی تهران به گل رسد

 اما در ادامه روی تعلل خط دفاع و روی شوت از راه دیر دروازه ما باز شد تا از ن لحظه به بد هرچه زدیم به در بسته بخورد.

 نو نهالان با این تساوی 14 امتیازی شد تا با 4 برد 2 تساوی و تنها 1 باخت در رده دوم جدول تا هفته هفتم بازی ها بماند.

 

تیم فوتبال نوجوانان راه آهن نوین شهرری

تیم نوجوانان موفق شد با نتیجه 3 بر 2 تیم خوب برق تهران را شکست بده نوجوانان در روزی که میتوانستند گلهای بیشتری به حریف بزنند اما بعد از اینکه در دقایف اولیه بازی 2 گل پشت سر هم  توسط محمد سعدالله زاده و محمد تهمری بزنند به نوعی قانع شدند و با دو گلی که پس از ان دریافت کردند کار میرفت تا مشکل شود اما گل زیبای علی نظر کاپیتان 6 گله تیم بازی را با سه امتیاز برای ما به پایان رساند تا شاگردان احمد صادقی نیک کارشان در هفته ششم با 8 امتیاز به پایان برسد و چشم امید به ادامه بازی ها بدوزند.


 
 
ورد آورد هم تسلیم شد.
نویسنده : وارش - ساعت ٥:۳٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٥ آذر ۱۳٩٠
 

بزگسالان راه اهن نوین در ادامه روند رو به رشد خود موفق شد با گلهای اسلام سعیدی . محمد شاهین و امیر ادهمی در دیدار خارج از خانه خود ورد آورد را 3 بر 0 شکست دهد در این یازی علی مزد بر  توانست به خوبی خط دفاع را مدیریت کند تا در کنار تمرکز در دفاع تیم بتواند حملات مثمر ثمر بیشتری را سازماندهی کند تا روی حرکات قهرمان منافی و سجاد مرادی و جنگندگی علی قهر داری و کاژیتان عباس علیزاده تیم به این پیروزی با ارزش برسد.در ادامه تیم بزرگسالان به مصاف اتحاد پاکدشت میرود که در بازی رفت با نتیجه 2-2 تیم ما را متوقف کرده بود.

محمئ مهرورز بازیکن گیلانی تیم جوانانسجاد حسینی بازیکن لرستانی تیم جوانانسجاد حسینی بازیکن لرستانی تیم جوانانمحمد مهرورز بازیکن گیلانی تیم جوانان

 

 

تیم جوانان نیز در روزی که مستحق یک برد ژر گل بود با بی دقتی مهاجمان و روی اشتتباه دروازه بان خود در زمین امام رضا ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس با نتیجه 1 بر 0 بازی را واگذار کرد. این هفته جوانان به مصاف تیم احسان ری میرود  تا دربی شهرری را برگزار کنند  دیدار رفت دو تیم با نتیجه 1-1 به پایان رسیده بود.

 

در دیدار امیدها نیز تیم امید با نتیجه 4-1 مغلوب ساپا شد . تک گل تیم راه آهن نوین را رضا پیرانزاد وارد دروازه سایپا کرد.در ادامه بازی های امید تیم امید در این هفته به مصاف تیم سرخپوشان دلوار افزار می رود.

اما در مهمترین برد این هفته نونهالان روی نبوغ کاپیتان خود مهدی زهدی و میثم عقیلی که هر کدام توانستند 4گل به ثمر برسانند در کنار گلهای پیام کوهساریان و مصطفی خوشدل  موفق شدند با نتیجه قابل توجه 10 بر 0 میلاد غرب را در هم بشکنند. تیم نونهالان با سرمربی گری عباس حسینیان و مربی گری سجاد افرازه و سرپرت پرتلاش تیم غلامرضا رحمانی یکی از امیدهای اصلی قهرمانی در این فصل مسابقات نونهالان تهران میباشند. 


 
 
نو نهالان . نوجونان و جوانان بردند امید باخت!
نویسنده : وارش - ساعت ۱٠:٤٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٧ آذر ۱۳٩٠
 

در هفته اول از مسابقات دور برگشت جوانان لیگ برتر تهران راه آهن نوین مقابل تیم پیکان به پیروزی برسد تا با این برد دومین تیم خودرو سازان هم در شهرری زمینگیر شود. شاگردان شهرام بساینده در روزی که با اخراج کورش ارشد زاده ده نفره بودند بایک بازی منظم و حساب شده موفق شدند روی پاس خوب میلاد سوری و ضربه سر مهار نشدنی  محمد مهرورز به گل برسند.

 در تیم جوانان مطابق معمول حسین بلال ، رضا ارجمند،امیر حسین گرجی محمد مهرورز بازیکن گیلانی و مدافع گلزن تیم جوانان  و به واقع کل بازیکنان  از خوبها  بودند تا این مهم در حالی به وجود بیاید که تیم راه آهن نوین در این بازی رضا علوی ، آرش افشار را به علت محرومیت و پیام عبدی ، محمد باقر رسائی  رابه علت مصدومیت در اختیار نداشت.

 با این وجود در حالی که سید محمد ابوترابی نیز در نیم فصل از این تیم به استیل آذین پیوسته بود راه آهن نوین تیم تا بن دندان مسلج پیکان را شکست داد تا این مثل که تیمهای شهرام بساینده هرچه از بازی ها بیشتر جلو بروند بهتر کار می کنن به اثبات برسد در پیروزی های این تیم مهدی کرم پور مسئول تیم جوانان و امیر افشارمربی این تیم در کنار احسان افشار سرپرست جوانان نقش به سزائی دارند.تیم جوانان در دامه مسابقات خود به دیدار پرپولیسی میرود که در دیار رفت موفق شد این تیم را دو بر صفر شکست دهد. بازی رفت با ژیکان در زمین شالیزار کلارک 4 بر 1 به نفع  پیکان به پایان رسیده بود.

 

در رده نونهالان نیز تیم راه آهن نوین موفق شد با سه گل مقابل دو گل تیم پوریا در دسته اول مسابقات نونهالان به پیروزی برسد شاگردان عباس حسینیان در این باز دوبار از حریف سرسخت خود عقب افتادند اما در ادامه موفقشدند روی درخشش مهدی زرندی  مهاجم گریز پای خود به پیروزی برسند. 

اما شیرینترین برد را نوجوانان تجربه کردند تیم نوجوانان در حالی به مصاف نیروزمینی رفتند که در چهار بازی قبلی خود فقط دو امتیاز ذخیره کرده بودند و پیروزی در این بازی با هتریک علی نظری فوروارد شیرازی این تیم و گل پوریا پرهیزگاری بازی را 4-2 به سود خود به پایان برسانند. شاگردن احمد صادقی نیک در این بازی  تقریبا یک نیمه را به دلیل اخراج حسین ابرقوئی  با زیکن اثر گذار خود بازی کردند حالا و با این بازی امید ها برای تیم نوجوانان دوباره زنده شد تا در ادامه آب رفته را به جوی برگردانند.

 

اما در هفته ای که کلیه رده های پایه و همچنین بزگسالان برده به شهر ری آوردند تیم امید در حالی که فصل را رویایی شروع کرده بود باز هم شش هفته بحرانی را وارد هفتمین هفته بحران کرد و در حالی که مطابق چند حفته اخیر فوتبال خوبی را ارائه کردند  بازی پایا پای با مقاومت را سه بر صفر واگذار کرد در این بازی شاگردان امیر قیصری در حالی که در نیمه اول یک بر صفر عقب بودند فرصت این را داشتند که بازی را از روی نقطه پنالتی به تساوی بکشانند و تیم ده نفره مقاومت را بیشتر تحت فشار بگذارند اما این مهم با ضربه به بیرون رضا پیرانزاد حاصل نشد تا در 5 دقیقه پایانی و در حالی که روی دروازه حریف فشار زیادی بود بر روی دو ضد حمله دو توپ دیگر از دروازه راه آهن نوینی ها بگذرد تا تجربه بازیکنان مقاومت در کنار بازی کم نقص کیوان وحدانی و سعید امرایی  باخت دیگری را در پروند بازیکنان جوان و کم تجربه شهر ری ثبت کندو اما در این بین نباید از بازی خوب علی عزیزی مدافع  جسور و آینده دار تیم امید در کنار آرش اقشار بازیکن جوانی که در کلیه رده های تیم مرحله به مرحله به بلوغ فوتبالی خود نزدیک می شود و همینطور ایرج عبدی و امیر حسین طاحونی گذشت. جمعه امیدها به دیدار سایپا میرود جوانان با پرسپولیس بازی می کنند  بزرگسالان به مصاف ورد آورد می روند و نونهالان و نوجوانان پنج شنبه  به مصاف برق می روند


 
 
محمد قدوم و سومین برد پیاپی
نویسنده : وارش - ساعت ۱۱:٤٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱ آذر ۱۳٩٠
 

محمدقدوم

در اولین بازی از نیم فصل دوم بزرگسالان لیگ برتر تهران راه آهن نوین موفق شد در یک بازی دراماتیک در حالی که تا ده دقیقه پایانی بازی دو بر یک عقب بود توانست در یک بازی سراسر هجومی 3-2 بازی را شاگردان محمد پازوکی  و تیم پاس نوین ببرد تا محمد قدوم سومین بازی پشت سر هم را با برد به پایان برساند در این بازی  روی پای سجاد مرادی  و شوت سر کش اسلام سعیدی پیش افتادند اما در ادامه دو گل خورده  با عث پیش افتادن حریف گردید اما این پایان کار نبود تا روی حمله سراسری تیم و برگشت شوت افشین غضنفری ، قهرمان منافی بازی را به تساوی کشاند و در حالی که محسن سیمند داور بازی اماده زدن سوت پایان بود مسعود رحیمیان بازیکن تعویضی  تیم با یک ضربه دقیق توپ را در دروازه پاسی ها دوخت تا ه امتیاز دیگر به حساب لکوموتیو رانان نوشته شود. عباس علیزاده کاپیتان تیم و رضا پیرانزاد  و علی بابایی و افشین غضنفری از خوبهای این بازی بودند.


 
 
نیم فصل جوانان و بزرگسالان
نویسنده : وارش - ساعت ۱۱:٤٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱ آذر ۱۳٩٠
 

نیم فصل اول برای تیم بزگسالان راه  آهن نوین شهرری با پیروزی شیرین 3-2 برابر پاس نوین  به پایان رسید گلهای رضا پیرانزاد دو گل و امیرحسین طاحونی یک گل سه امتیاز به حساب شاگردان محمد قدومی گذاشت تا این مربی جوان با دو پیروزی پی درپی تیم را به رتبه های بهتری در جدول رهنمون کند.

در رده امیدها نیز بازی با شهرداری شهر قدش نیز باتساوی به پایان رسید تا حداقل شش هفته باخت پی در پی به پایان برسد در این بین کسب یک امتیاز تساوی این بازی مجموع امتاز امیدها را به 17 امتیاز رسید. برای رسدن به نیم فصل هنوز 4 بازی برای امیدها مانده تا به وضعیت خود در جدول سرو سامان بدهند.

در  آخرین بازی نیم فصل اول جوانان نیز بازی پر فشار و یک گله با استیل آذین با یک پنالتی به نفع استیلی ها به پایان برسد. تا شاگردان شهرام بساینده نیم فصل را با قرار گرفتن در رتبه 11 جدول به پایان برسانند. که برای سال اول و تجربه در لیگ فرسایشی آسیا ویژن تجربه خوبی است.


 
 
 document.write('');