تیم های پایه راه آهن نوین شهرری

پایگاه اطلاع رسانی تیمهای پایه راه آهن نوین شهرری از تیم های حاضر در لیگ برتر آسیا ویژن تهران

 
فرخی 1-2 راه آهن نوین
نویسنده : وارش - ساعت ۱۱:٠٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ آبان ۱۳٩٠
 

ایستاده از راست:امیر وردی (مربی) محمود خوشکام (سرپرست). عباس علیزاده (کاپیتان علی مزد بر . افشی غضنفری . اسلام محمدی . بهمن حلوایی . علی عزیز پور . محمد قدومی ( سرمربی) . امیر قیصری (مدیر) نشسته از راست : امیر حسین طاحونی . علی قهرداری . سجاد مرادی . محسن مداح . علی امیر نصیری . رضا پیرانزاد

 

تیم بزگسالن در روزی که تیم فرخی به عنوان تیم سوم جدول در زمین مدرس پای بهعباس علیزاده بازیکن سابق تیمهای  استقلال . احسان ری . نیرو زمینی . اتحاد پاکدشت  کاپیتان این فصل راه آهن نوین شهرریعباس علیزاده(بازیکن سابق استقلال . نیرو زمینی . اتحاد پاکدشت و احسانری) در عین جوانی باکولی باری از تجربه در این فصل در تیم راه آه شهرری مغز متفکر و موتور جنگندگی تیم  با بازوبند  کاپیتانیعباس علیزاده بازیکن سابق تیمهای  استقلال . احسان ری . نیرو زمینی . اتحاد پاکدشت  کاپیتان این فصل راه آهن نوین شهرری دربی شهرری گذاشته بود در یک بازی پر برخورد و یک جنگ به تمام معنا 2-1 به تیم پرتلاش راه آهن نوین باخت.

در همان دقایق اولیه بازی سرخ پوشان فرخی روی یک ریباند به گل رسیدند و از آن دیقه ا پایان نیمه اول راه آهن هرچه زد به در بسته خورد اما در بین دو نیمه و با راه نمایی های محمد قدوم تیم با انرژی مضاعف پای به زمین گذاشت تا روی یک رفت و برگشت و با پاس طلایی امیر حسین طاحونی و ضربه سر ضرب افشین غضنفری دو بازیکن جوان  و ا آتیه خود به گل اول برسند .

  در ادامه روی یک ضربه ایستگاهی علی قهر داری دومین گل خود از روی ضربات ایستگاهی در این فصل را در رب شهرری به ثمر رساند . تا در ادامه با دوندگی های کاپیتان عباس علیزاده و جنگندگی او در میانه میدان بازی تیم بازی را اداره کرد تا این سه امتیاز تیم را تا میانه هی جدول بالا بیاورد در این بازی علی امیر نصیری و علی مزد بر  در دفاع و هافبک بسیار اثر گذار بودند.

 تیم بزرگسالان ژس از چند هفته ناکامی حالا چشم به بازی باپاس دارد تا اندوخته های خود برای نیم فصل را بیشتر کند.

 

 

تیم جوانان راه آهن نوین شهرری عکس از فتو امان

شهرام بساینده سر مربی یم جوانان راه اهن نوین شهرریدر دیگر بازی باشگاه تیم جوانان در یک بازی فراموش ناشدنی تیم سایپا که در رده جوانان همیشه از مدعیان فوتبال تهران بوده و هست را در زمین طالقانی با نتیجه 3بر 2 رضا علوی دفاع چپ سیم خاردار تیم جوانان و امید راه آهن نوین شهرریشکست داد در این بازی نیز ابتدا سایژا با گل وحید نجفی پیش افتاد اما دقایقی بعد با گل کورش ارشد زاده گلزن اول این روزهای تیم جوانان ازی را به تساوی کشاند در ادامه در حالی که جوانان چندین موقعیت را از دست دادند سایژا روی یک ضد حمله روی تعلل سجاد حسینی به گل رسید. این شرایط ادامه داشت تا اینکه داور خطای پنالتی مدافعین سایپا را اعلام کرد و سجاد حسنی موقعیت را برای جبران غنیمت شمرد و گل تساوی را برای تیمش جبران کرد. در این شرایط با اخراج مدافع سایپا حملات شاگردان شهرام بساینده که در این بازی به علت اعتراض به اشتباهات داوری اخراج شده بود اوج بیشتری گرفت تا در اوقا اضافی بازی سید محمد ابوترابی گل سوم را برای جوانان به ثمر رساند تا جوانان نیز پس از چند هفته ناکامی و بد شانسی با سه امتیاز حرکت اسانسوری را در جدول تجربه کند. در هفته بعد راه آهن نوین باید در ایستگاه استیل آذین به دیدار این تیم برود.

امیر حسین طاحونی بازیکن اثر بخش تیم امید و بزرگسال اما در رده امیدها سریال ناکامی شاگردان امیر قیصری ادامه داشت در این هفته تیم امید پاس موفق شد در نیمه دوم با دو گل از تیم امید پیش بی افتد اما در ادامه روی گ افشین غضنفری که در این روزها پایش به گلزنی باز شد فاصله را حداقل کند و در ادامه با از دست رفت پنالتی پاسی ها امید آنها برای تساوی با از دست رفتن یک به یک موقعیتها با یاس تبدیل شد تا به فکر روزهای بعد در مقابل نفت یاشند شاید امیدها هم موفق به غول کشی شدند. اما در این بازی نباید از اشتباهات فردی مدافعین به سادگی گذشت تا شاید کادر فنی در زمان مناسب بای مانده تا نیم فصل فکری به حال این اشتباهات کمر شکن کرد.

رضا علوی دفاع چپ سیم خاردار تیم جوانان و امید راه آهن نوین شهرری


 
 
غول کشی به سبک بزرگسالان و جوانان و خودزنی در امیدها
نویسنده : وارش - ساعت ۸:٢۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ آبان ۱۳٩٠
 

 

تیم بزگسالن در روزی که تیم فرخی به عنوان تیم سوم جدول در زمین مدرس پای به دربی شهرری گذاشته بود در یک بازی پر برخورد و یک جنگ به تمام معنا 2-1 به تیم پرتلاش راه آهن نوین باخت.

در همان دقایق اولیه بازی سرخ پوشان فرخی روی یک ریباند به گل رسیدند و از آن دیقه ا پایان نیمه اول راه آهن هرچه زد به در بسته خورد اما در بین دو نیمه و ب راه نمایی های محمد قدوم تیم با انرژی مضاعف پای به زمین گذاشت تا روی یک رفت و برگشت و با ژاس طلایی امیر حسین طاحونی و ضربه سر ضرب افشین غضنفری دو بازیکن جوان  و ا آتیه خود به گل اول برسند . و در ادامه روی یک ضربه ایستگاهی علی قهر داری دومین گل خود از روی ضربات ایستگاهی در این فصل را در رب شهرری به ثمر رساند . تا در ادامه با دوندگی های کاپیتان عباس علیزاده و جنگندگی او در میانه میدان بازی تیم بازی را اداره کرد تا این سه امتیاز تیم را تا میانه هی جدول بالا بیاورد در این بازی علی امیر نصیری و علی مزد بر  در دفاع و هافبک بسیار اثر گذار بودند. تیم بزرگسالان ژس از چند هفته ناکامی حالا چشم به بازی باپاس دارد تا اندوخته های خود برای نیم فصل را بیشتر کند.

در دیگر بازی باشگاه تیم جوانان در یک بازی فراموش ناشدنی تیم سایپا که در رده جوانان همیشه از مدعیان فوتبال تهران بوده و هست را در زمین طالقانی با نتیجه 3بر 2 شکست داد در این بازی نیز ابتدا سایژا با گل وحید نجفی پیش افتاد اما دقایقی بعد با گل کورش ارشد زاده گلزن اول این روزهای تیم جوانان ازی را به تساوی کشاند در ادامه در حالی که جوانان چندین موقعیت را از دست دادند سایژا روی یک ضد حمله روی تعلل سجاد حسینی به گل رسید. این شرایط ادامه داشت تا اینکه داور خطای پنالتی مدافعین سایپا را اعلام کرد و سجاد حسنی موقعیت را برای جبران غنیمت شمرد و گل تساوی را برای تیمش جبران کرد. در این شرایط با اخراج مدافع سایپا حملات شاگردان شهرام بساینده که در این بازی به علت اعتراض به اشتباهات داوری اخراج شده بود اوج بیشتری گرفت تا در اوقا اضافی بازی سید محمد ابوترابی گل سوم را برای جوانان به ثمر رساند تا جوانان نیز پس از چند هفته ناکامی و بد شانسی با سه امتیاز حرکت اسانسوری را در جدول تجربه کند. در هفته بعد راه آهن نوین باید در ایستگاه استیل آذین به دیدار این تیم برود.


 
 
 document.write('');