تیم های پایه راه آهن نوین شهرری

پایگاه اطلاع رسانی تیمهای پایه راه آهن نوین شهرری از تیم های حاضر در لیگ برتر آسیا ویژن تهران

 
نتایج و برد وباختهای عجیب و غریب در باشگاه
نویسنده : وارش - ساعت ٩:٥٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ مهر ۱۳٩٠
 

تیم جوانان راه آهن ونوین در ادامه  راه مسابقات لیگ برتر به دیدار تیم مقاومت رفت که بانتیجه 2- 1  با تک گل حسین بلال در زمین مقاوت بازی را واگذار کرد ژس از آ بازی مقابل ارزش در حالی برگزار شد که تیم جوانان با لشگری مصدوم و محروم به دیدار تیم ارزش رفت و در عین برتری بازی را سه بریک و با کورش ارشد زاده واگذار کرد .بعد از آن جوانان به دیدار تیم خوب و با انگیزه اتحاد پاکدشت رفت و با گلهای محمد مالکی و کورش اشد زاده این تیم را در زمین حریف شکست دادند . در دیگر دیدار تیم جوانان به دیدار تیم استقلال ر.فت آبی پوشان در این بازی که در زمین طالقانی شهرری برگزار شد با همه بازیکنان و لیدر های خود به این بازی پا گذاشتندو فی الواقع این حربه اثر گذار بود و داور تحت تاثیر تماشاچیان ابی ها بازی را یک طرفه قضاوت کرد و در پایان نتیجه سه بر یک رابرای آبی ها به ارمغان آورد.

 

در دیگر بازیها تیم  امیدراه آهن نوین شهرری موفق شد تیم انتظام را در زمین طالقانی بانتیجه دو بریک متوقف کند شاگردان امیر قیصری در نیمه اول یک برصف با گل میلاد قرائی عقب افتادند اما در ادامه موفق شدند با دوگل رضا پیرانزاد و امیر حسین طاحونی آب رفته را به جوی بازگرداند تا شاگردان رضا ضیایی دست خالی از این بازی بروند در این بازی درخشش محمد فرجی و سید محمد ابوترای و وحید اقدم قابل توجه بود. در ادام راه تیم باغرور از این برد و توجه به اینکه نیرو زمینی از انتظام یک بر صفر شکست خورده بود به ملارد رفت تا در زمین رهگذر در وزی که خط دفاع سر آسیمه و خسته از راه طولانی پر اشتباه ظاهر شد بازی را در عین ناباوری 6-0 واگذار کرد . هنوز تباعات این بازی به پایان نرسیده بود که تیم استیل آذین در ایستگاه بعد با پنج گل از تیم راه آهن نوین پذیرایی کرد البته در هردو بازی نبودن ایرج عبدی هافبک دفاعی که در اولی محروم و در دومی توسط داور اخراج شد اثر گذار بود. در بازی هفته اخیر هم تیم پیکان در حالی به شهرری آمد که تیم امید باز هم از نداشتن ایرج عبدی و رضا ژیرانزاد و مصدومیت علی عزیزی دفاع زحمت کش تیم بازهم با دست خالی به دیدار صدر نشین رفت التهروند رو به رشد تیم در این بازی واضح بود و تک گل افشین غضنفری که کم کم به بلوغ فوتبالی خود نزدیک میشود از روی نقطه پنالتی که روی خطای دروازه بان پیکان که روز بی نظیری را سپری کرد بر روی امیر حسین طاحونی خود نشان دهنده شکل گرفت وباره تیم پیش از بازی با تیم راه آهن در شهر ری برای برادر کشی میباشد.

در دیدار های بزگسالان آسیا ویژن  و بعد از رفت رضا سجادی سر مربی سابق تیم  در روزی که میتوانست سه امتیاز بیرون از خانه را به راحتی در زمین انتظام به دست آورد در حالی که سه بر صفر با گهای عباس علی مردانی و رضا پیران و افشین غضنفری  از حریف پیش بود با اخراج حسن قاسملو در 15 دقیقه آخر و تانی داور از زدن سوت پایان سه سه بازی را به پایان برد. و از همین جا و رفتن عده ای از بازیکنان همراه با مربی قبلی تیم دو هفته بد دیگر را در حای که از محرومیت و مصدومیت معدود بازیکنان رنج میبرد نه نفره به تیم رعد پویان و ده نفره در زمین تیم تا بن دندان مصلح پرسپولیس هفت بردو بازی را واگذار کردتا دو گل قهرمان منافی و کاپیتان تیم که با یک ضربه ایستگاهی بدست آمد از بین برود . البته باز هم اخراج علی قهداری تیم را ده نفره کرد تا مصدومیت بهمن گلر اول تیم و جایگزینی مصطفی مولایی گلر ذخیره کار را برای سرخهای آماده راحتر کند.البته اضافه شدن اسلام محمدی . قهرمان منافی و سجاد مرادی و جواد تارپور میتواند در کنار آرامتر شدن فضای باشگا و فروکش کردن پس لرزه هی رفتن رضا سجادی و بازی نسبتا آسانتر با فولاد پایتخت امید را برای تیم اصلی باشگاه در مسابقات آسیا ویژن این فصل زنده نگاه میدارد تا امیر قیصری برای اولین بازی پس از چند هفته همه بازیکنان خود را برای این بازی در اختیار داشته باشد. 


 
 
 



document.write('');