تیم های پایه راه آهن نوین شهرری

پایگاه اطلاع رسانی تیمهای پایه راه آهن نوین شهرری از تیم های حاضر در لیگ برتر آسیا ویژن تهران

 
راه آهن نوبن 1-2 یاران و د آورد
نویسنده : وارش - ساعت ۱٢:٠٦ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٦ امرداد ۱۳٩٠
 

 

راه آهن نوین 1-2 یاران ورد آورد

از هفته چهارم با زیهای بزرگسالن لیگ برتر تهرن در دره بزرگسالان تیم بزرگسالان  درشرایطی به دیدار تیم ورد آورد رفت که با برنامه ریزی عجیب کمینه مسابقات بازیکنان امید تیم در حالی در اختیار رضا سجادی سرمربی تیم بزرگسالان قرار گرفتند که روز قبل در یک بازی سنگین و ژر تنش به دیدار داماش رفته بودند در این شرایط و با یک پنالتی مشکوک ورد آوردی بازی را در مقابل تک گل مجتب محمدی از تیم ما به پایان بردند در ایمن بازی تیم بزرگسالان در کنار فرصتهای زیاد گلزنی دست کم سه موقعیت صد در صد گلزنی را توسط افشن غضنفری . محمد خیری و مجتبی محمدی از دست دادند تا تیم نه نفره ورد آورد با این سه امتیاز دست پر به تعطیلا ماه مبارک برود و شاگردان رضا سجادی در این تعطیلات بتوانند تنها نقیصه تیم یعنی نا هماهنگی را از بین ببند و به هفته های مابقی مسابقات به دید امیدوارانه تری بنگرند.  


 
 
داماش متوقف شد!
نویسنده : وارش - ساعت ۱۱:٢۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٥ امرداد ۱۳٩٠
 

بازیکنان تیم امید زمین هرندی بازی با داماش

از هفته چهارم لیگ برتر تهران در مجموعه ورزشی هرندی شاگردان امیر قیصری به دیدار داماش تهرانی رفتند که در این چندساله با حضور علی کولیوند و حمایتهای امیرمحمد فرجی با گرفتن ضربه پنالتی داماشی ها موجب توقف داماش در زمین هرندی گردید عابدینی هر فصل مدعی اصلی قهرمانی در امیدهای تهران می باشند.بازی در شرایط مساوی آغاز شد و البته تیم میزبان روی حملات زهر دارتر نشان میداد وتیم امید روی ضد حملات در دقیقه 35 بازی و روی اشتباه یوسف حسن پور داماش توسط صادق سرخیل به گل برتری رسید و با همین گل دو تیم به رختکن رفتندالبته تنها تغییر تیم امید تعویض  یوسف حسن پور با محمد مهرورز بازیکن تیم جوانان بود که به خوبی توانست در تجربه اول بازی در امیدها ی لیگ برتر نمره قبولی بگیرد .

در نیمه دوم  تیم امید با جابجایی تاکتیکی ایرج عبدی با نعیم بهزادی و تعویض علی امیر نصیری با حسین زردادی روی پاس زرداری و فرار خوب نعیم بهزادی تیم امید به یک ضربه پنالتی دست یافت و رضا پیرانزاد پس از سه بار تکرار ضربه موفق شد توپ را به تور دروازه داماش بدوزد تا بازی به تساوی برسد . در دقیقه 65 روی خطای علی عزیزی مدافع راه آهن روی مهاجم داماش داور با اخراج عزیزی یک ضربه پنالتی  به سود داماش اعلام کرد و محمد فرجی دروازه بان با تعصب و جوان اول تیم امید ضربه پنالتی را مهار کند. در ادامه تیم ده نفره امید با یک بازی منطقی و دفاع حساب شده بازی را اداره نمود هرچند در دو نوبت روی نفوذهای امیر طاحونی و سید محمد ابوترابی بازیکن دیگر تیم جوانان میتوانستیم با سه امتیاز زمین داماشی ها را ترک کنیم که این مهم به دست نیامد تا برای پیروزی مقابل داماشی ها تا بازی برگشت در نیم فصل دوم منتظر بمانیم.

 با این بازی امیدها دوباره بالانشین شدند تا با ژپروزی پیکان مقبال سایپا هر سه تیم تا پیش از بازی های شنبه و یک شنبه با هفت امتیاز در هفته چهارم در صدر جدول بمانند. با این بازی تیم امید به تعطیلات ماه مبارک رفت تا با یک بازنگری خوب روی نقاط قوت و ضعف تیم دوباره به مسابقات برگدد.


 
 
 document.write('');