تیم های پایه راه آهن نوین شهرری

پایگاه اطلاع رسانی تیمهای پایه راه آهن نوین شهرری از تیم های حاضر در لیگ برتر آسیا ویژن تهران

 
و قهرمان شدیم ...!
نویسنده : وارش - ساعت ٧:٥۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٩ خرداد ۱۳٩٠
 

لینک خبر قهرمانی تیم راه آهن روی وبسایت خبری هیات فوتبال تهران

روز پنجشنبه مورخ ۵/٣/٩٠ گام آخر هم با لطف و عنایت خدای متعال و ائمه اطهار و نظر آقا امام رضا با موفقیت برداشته شد تا شاگردان شهرام بساینده در یک بازی حساس و ماراتن گونه بازی را سه بر دو به پیروزی رسیدند.

بازی با سوت داور میدان در حالی شروع شد که تماشاچیان هر دو تیم به شدت تیم خود را تشویق میکردند.تیم راه آهن در این بازی ارش افشار هافبک دفاعی خود را به علت محرومیت در اختیار نداشت. در این بین با تدابیر کادر فنی   در میانه میدان به مثلث سجاد حسینی ،مجمد رضا سالمی و وحید جعفری روانه این بازی مهم شده بودند.

در دقیقه ٢٠ نیمه اول بعد از یکی دو فرصتی که راه آهنی ها از آن استفاده نکردند روی پاس وحید جعفری ، محمد رضا سالمی کورش ارشد زاده را در موقعیت تک به تک قرار داد تا کورش ارشد زاده تیم را یک بر صفر به برتری برساند.

در ادامه نیمه اول در دقیقه ۴٠ بازی دوباره سالمی با ارسال یک پاس دقیق ،کورش ارشد زاده را راهی تک به تک دیگری با دروازه شهرداری شهر قدس کرد تا او با یک ضربه دقیق کپی گل اول تکرار کند. نیم اول با همین نتیجه به اتمام رسید.( و دوباره شش وارو و پشتک را به عنوان شادی اجرا کرد!!)

در نیمه دوم داور بازی نتوانست ( به عقیده نگارنده) قضاوت بی نقص خود در نیمه اول را تکرار کند و روی پرچم کمک خود کاپیتان تیم شهر ری را اخراج کرد تا دیرک خیمه دفاعی تیم از بین رفت و تیم شهر داری به دو گل پیاپی رسید. در ادامه کادر فنی جوانان شهر ری به رهبری  شهرام بساینده و کمک امیر افشار با جابه جایی فردین شاعری و همایون پور ابراهیم جان تازه ای به تیم تزریق کردندتا با به وجود آمدن یک ضربه ایستگاهی و سپردن آن به رضا علوی مدافع تیم که در بازی دوستانه پیش از فینال از همان جا به پیکان گلی زیبا زده بود پشت توپ قرار بگیرد و با یک ضربه مهندسی کاپ قهرمانی را برای اولین بار به باشگاه و شهر ری بیاورد.

بعد از این گل تیم شهرداری چند حمله احساسی انجام داد اما............

داور سوت پایان را به صدا در آورد  تا پس از اهدای جوایز داوران و ناظر و هم چنین سرهنگ صادقی ریس کمیته مسابقات  و اهدای مدال نقره توسط دکتر شیرازی ریس هیات فوتبال استان تهران و رضا عابدی دبیر هیات و نیز ناصر محمد خانی و میدانی ریس هیات فوتبال شهرری نوبیت به اهدای مدال های بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی تیم راه آهن شهرری برسد و پس از ان کاپ قهرمانی دست اول لیگ اسیا ویژن تهران توسط دکتر شیرازی به پیام عبدی کاپیتان با تعصب تیم داده شود تا به همراه شادی دیگر بازیکنان به بالای سر ببرد.

در این بین در کنار همه شاخصه های بی رقیب جوانان کورش ارشد زاده با دو گل بازی فینال با ١٢ گل آقای گل بازی های دسته اول جوانان تهران آسیا ویژن جام پایتخت را نیز به نام خود کرد.

و بازیکنان اینگونه سجده شکر به جای آورند....!

 و الحمدالله که بازی های فصل ٨٩-٩٠ با این قهرمانی به پایان رسید.

در حاشیه:

ناصر محمد خانی پس از گل سوم تیم جوانان شادی خود را ابراز کرد و در کنار بازیکنان به همراه مسئولین فوتیال تهران در عکس یادگاری ایستاد.

در تمام لحظات نیمه دوم امیر قیصری به داوری اعتراض میکردو و از رابطه رضا عابدی با تیم شهرداری شهر قدس و جهت دار بودن سوت ها می گفت که پس از پایان بازی و در حضور دکتر شیرازی از دبیر فوتبال هیات تهران دلجوئی کرد.

باشگاه ستارگان لنگرود و محد غفاری برای صعود تیم جوانان بن تبریک نصب کرده بودند که در همین جا از ایشان تشکر و قدر دانی میشود.

باشگاه راه اهن نوبن شهرری بانصب بنری مقدم مسئولین هیات فوتبال تهران و تربیت بدنی شهر ری را به ورزشگاه خیر مقدم گفتند.

آتش بازی و نیز نوع اهدای جوائز از جانب هیات فوتبال تهران قابل تقدیر بود. که دو تیم با نظم خود به هرچه بهتر برگزار تر شدن مراسم کمک کردند.

دو نفر از اعضای کادر فنی تیم شهرداری که ب خاطر اعتراض به داوری از بازی اخراج شده بودند پس از بازی جهت دریافت مدال نقره به هم تیمی ها خود ملحق شدند.

اهدای جام  قهرمانی توست سرهنگ حسین صادقی به کاپیتان پیام عبدی  در کس دکتر شیرازی رئیس و رضا عابدی دبیر هیات فوتبال تهران و میدانی مسیول هیات فوتبال شهرری دیده میشوند.(عکس از سایت هیات فوتبال تهران )


 
 
امیدهای راه آهن نوین شهرری در لیگ برتر تهران
نویسنده : وارش - ساعت ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٩ خرداد ۱۳٩٠
 

امیدهای راه آهن نوین شهر ری با صلاحدید کلیه ارکان تصمیم گیری باشگاه و خرید امتیاز سرخ پوشان سهند در این فصل مسابقات لیگ برتر آسیا ویژن تهران حضور حواهد داشت به همین منظور جلسات تست فنی برای جذب بازیکنان کارامد و با سابقه در دست.ر کادر فنی به رهبری امیر قیصری قرار گرفت تا با توجه به قهرمانی جوانان و حضور تیم بزرگسالان باشگاه حلقه زنجیره بازیکن سازی در لیگ برتر کامل شود.

تیم سرخ پوشان سهند به مدیریت مجید نائینی و سرمربیگری محمد قدوم و کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات دسته اول امیدهای تهران به صورت مستقیم به مسابقات لیگ برتر راه یافته بود.

مطابق فصل گذشته سید نورالدین خرم آبادی به عنوان مربی تیم امید را همراهی خواهد کرد امیر وردی به عنوان مربی گلر ها ، کاظم عباسی مربی بدنساز و محمد غقاری از اهالی با دانش و متعهد فوتبال تهران به عنوان سرپرست این تیم را همراهی خواهد کرد. شایان ذکر است ناصر محمد خانی از بازیکنان و مربیان باسابقه راه آهن و پرسپولیس کما کان به عنوان پیشکسوت فوتبال شهرری کادر فنی و مدیریتی تیم را حمایت خواهد کرد. ایوب آل گونه از مربیان با سابقه تیم های راه آهن و لو کو موتیو به عنوان مدیر فنی در کادر فنی تیم حضور دارد.

عکس مربوط به مسابقه تیمهای فوتسال پاراگ و راه آهن نوین شهرری در مجموعه ورزشی طالقانی شهرری به مدیریت ناصر محمد خانی می باشد(فصل89 -90) که بازی با نتیجه 3 بر 2 به نفع پاراگ به پایان رسید در عکس عادل فردوسی پور کاپیتان پاراگ ناصر محمد خانی و امیر قیصری دیده میشوند

 


 
 
تست فوتبال باشگاه داماش ایرانیان پارسه
نویسنده : وارش - ساعت ٩:۱۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٥ خرداد ۱۳٩٠
 

از کلیه بازیکنان مستعد و با اخلاق برای عضویت در تیم فوتبال باشگاه داماش ایرانیان پارسه در لیگ برتر تهران (آسیا ویژن)  باشگاه دعوت می شود در کلیه رده های سنی  نونهالان ، نوجوانان ، جوانان ، امید و بزرگسالان پس از شرکت در تست فنی رایگان باشگاه و با عقد قراراداد رسمی ما را برای کسب موفقیتهای بیشتر در لیگ فصل آتی یاری کنید. 

برای اطلاع از شرایط سنی و زمان و مکان تست روی بنر زیر کلیک کنید.

 تست فوتبال  باشگاه داماش ایرانیان پارسه

-نونهالان زیر 10 سال ( 1383/10/11 به بعد)

2- نونهالان زیر 11 سال(1382/10/11 به بعد)

3- نونهالان زیر 12 سال(1381/10/11 به بعد)

4- نونهالان زیر 13 سال(1380/10/11 به بعد)

5- نونهالان زیر 14 سال(1379/10/11 به بعد)

6- نوجوانان زیر 16 سال(1377/10/11 به بعد)

7- جوانان زیر 19 سال(1374/10/11 به بعد)

8- امید زیر21 سال(1372/10/11 به بعد)

9-زیر بیست و سه سال ( متولدین11/10/1370)

10 : بزرگسالان بدون محدودیت سنی

محل تست فنی: (ایستگاه مترو ترمینال جنوب ) خیابان بعثت نبش 17 شهریور ورزشگاه بانوان و کودکان زمین جمن 3000 نفره داماش

زمان تست : تا پیش از پایان زمان نقل و انتقالات.

برای شرکت در جلسات تست فنی با شماره تماس:  09191181889 ،09351362633 ,تماس حاصل فرمایید. یا در قسمت صندوق پیام و ارسال نظرات برای ادمین پیام بگذارید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود در پیام خود سال تولد ایمیل یا شماره همراه و نیز سابقه بازی خود را ذکر کنید.

 تست فوتبال لیگ برتر آسیاویژن تهران

کلیه تیم ها زیر نظر مربیان صاحب سبک و دارای مدرک مربیگری مطابق با استاندارهای AFC  و  با برنامه های تمرینی و غدایی و بدنسازی علمی و تحت برنامه باشگاه برای حضوری هرچه پربارتر در مسابقات فصل 94-93  روانه مسابقات خواهند گردید.

 

 
 
 

 
 
پایگاه استعدادیابی در مازندران
نویسنده : وارش - ساعت ۱:۳٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢ خرداد ۱۳٩٠
 

علیرضا کشاورز استعداد یاب باشگاه در استان مازندران , در این فصل مدرسه فوتبال راه آهن نوین را با حکمی که از باشگاه دریافت کرد در استان مازندران به راه خواهد انداخت علی رضا کشاورز فصل گذشته نیز باعث باز شدن پای بازیکنان مازنی به تیم های تهرانی گردید.


 
 
 document.write('');