تیم های پایه راه آهن نوین شهرری

پایگاه اطلاع رسانی تیمهای پایه راه آهن نوین شهرری از تیم های حاضر در لیگ برتر آسیا ویژن تهران

 
تیم جوانان راه آهن نوین شهرری با اقتدار به لیگ برتر صعود کرد
نویسنده : وارش - ساعت ۱٢:٢٤ ‎ق.ظ روز شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳٩٠
 

یک قدم تا قهرمانی

عکس دست جمعی تیم جوانان لحظاتی پس از صعود به لیگ برتر

تیم جوانان راه آهن نوین شهر ری موفق شد در یک بازی پر التهاب و پر حادثه با دو گل سجاد حسینی در دقیقه ١٧ بازی و همایون پور ابراهیم در دقیقه ٩٠ +۴  در حالی که بیشتر زمان نیمه دوم را با گرفتن اخطاردوم برای آرش افشار و اخراج این هافبک دونده ده نفره بازی میکرد به پیروزی برسد.

شاگردان شهرام بساینده سرمربی جوان و با آتیه تیم زو امیر افشار مربی دلسوز و با انگیزه در این بازی را بازیکنان زیر تشکیل می دادند:

محمد گلپرور،حسین بلال ، پیام عبدی(کاپیتان)، رضا علوی ،محمد مهر پرور ، وحید جعفری (پوریا فتحی)، محمد رضا سالمی (حسن اسدی) ، کورش ارشد زاده ، سید محمد ابوترابی (همایون پور ابراهیم) و سجاد حسینی.

در این بازی به علت غیبت احسان افشار سرپرست تیم جوانان  ، امیر قیصری مدیر تیم پایه راه آهن نوین به عنون سرپرست انجام وظیفه کرد که البته با اعتراض به تصمیم داور چهارم !  در اوایل نیمه دوم ، داور وسط ایشان را به بیرون از زمین هدایت کردند.

در نیمه اول دو تیم روی به بازی تاکتیکی آوردند که پس از چند حمله روی یک ضربه ایستگاهی و روی پاس سید محمد ترابی ،  محمد مهرورز مدافع پیش تاخته جوانان در این صحنه با خطای میلیمتری بازیکن ارزش سرنگون شد تا داور مجاب شده و نقطه پنالتی را نشان دهد و در این لحظه با انتخاب سجاد حسینی از جانب سرمربی تیم این بازیکن پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه زیبا خلاف جهت دروازه بان به تور دروازه ارزش بوسه بزند. فشار راه آهن تا پایان نیمه اول دامه داشت.

شهرام بساینده سرمربی تیم جوانان راه آهن شهر ریدر آغاز نیمه دوم داور با اخراج امیر قیصری  و نیز  آرش افشار ناخواسته به برتر عددی تیم ارزش کمک کرد که بازیکنان جوانان با دوندگی اضافه حملات تیم ارزش را که بیشتر به ضربات ایستگاهی خلاصه میشد کمرنگ کردند تا در دقایق پایانی بازی و روی دو تعویض شهرام بساینده یک گل تمام شمالی به ثمر برسد در این دقیق رضا علوی بازیکن مازنی تیم ضربه شروع مجدد بازی برای پوریا فتحی فرستاد تا این بازیکن گیلانی با در گیر کردن دو مدافع ارزش به خود همایون پور ابراهیم ( دیگر بازیکن گیلانی) تیم را در موقعیت گل قرار دهد و همایون نیز با یک ضربه والی پای چپ دروازه ارزش را برای بار دوم باز کند تا امید های ارزش ،برای صعود رنگ ببازد . پس از این گل دروازه بان ارزش به سمت داور یورش برد تا با کارت قرمز داور مستقیما اخراج شود. پس از دو الی سه دقیقه داور 98 دقیقه ماراتن دو تیم را با رای به صعود مستقیم راه آهن نوین شهر ری به لیگ برتر تهران و نیز حضور در دیدار فیتال این بازی ها با سوت خود به پایان رسانید.

 در حاشیه:

بازیکنان تا ساعتی پس از بازی در ورزشگاه پس  از به جای آوردن سجده شکر به شادی پرداختند و با خواندن سرود تیم ما قهرمان میشه و شعار هایی برای حمایت از  سرمربی جوان خود و مربی تیم در کنار دیگر زحمت کشان تیم به شادی پرداختند.

شهرام بساینده در جملاتی کوتاه این پیروزی لطف خداوند خواند واز بازیکنان به خاطر اینکه همه تلاش خود را به کار بسته بودند تشکر نمود.

در پایان بازی بازیکنان ارزش به شدت با تعدادی از  تماشاچیان تیمشان و کادر سرپرستی و انتظامی ورزشگاه درگیر شدند که با وساطت و مدیریت مربیان این تیم و نیز نیروی انتظامی قائله خاتمه یافت.

بازیکنان راه آهن شهر ری پس از ترک ورزشگاه به زیارت امام زاده صالح شتاقتند تا شکرانه این پیروزی را کنار بارگاه برادر امام رضا نسبت به پروزدگار خود به جای آورند.پس از آن بنا به دعوت حاج آقا فتحی از دلسوزان تیم که از تجار خوشنام شهر رشت میباشند برای صرف شام پیروزی به رستوران دعوت شدند. 

 


 
 
گله مندی امیر افشاری از بی برنامگی هیات فوتبال
نویسنده : وارش - ساعت ۱٢:٤٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩٠
 

 

رفیق و یار همیشگی  ایام کودکی تا به امروز شهرام بساینده( سر مربی تیم جوانان) و مربی  ارزشمند و پرزحمت تیم جوانان که در کنار مربیگری تا همین یک فصل پیش در سطح اول فوتبال تهران بازی میکرد، در گفنگو با سایت اطلاع رسانی باشگاه از بی برنامگی های هیات فوتبال تهران بسیار گله مند بود، تیم حوانان راه آهن شهرری  که مدعی اول قهرمانی در این فصل میباشد در حالی هنوز بازی نیمه نهای را برگزار نکرده امیر اقشاری مربی تیم جوانان که با رای های من در آوردی هیات تهران دو هفته است منتظر است تا از کش مکش های کمیته انظباطی حریف این تیم از بین تیمهای ارزش وحدت و پارسا مشخص شود. به گفته امیر افشاری اگر تیم راه آهن فردای همان روز بازی با تخت جمشید با هرکدام از این تیمها بازی می کرد با تفاضل به پیروزی میرسید البته در ادامه ، افشاری که با تیم طوفان حضور در این مرحله از مسابقات  را در شمیران در تجربه دارد اعلام کرد که راه حفظ کزد تیم در شرایط آرمانی را میداند و فقط کمی کار سخت تر شده و همگانی که  بازی هماهنگ شاگردان او را دیده اند باور دارند در صورتی که مسائل غیر فوتبالی گریبارنگیر تیم نشود به لحاظ پارامترهای فوتبالی تیم جوانان شانس اول قهرمانی تهران است. مسابقات که با شاهکار هیات تهران برای ١٠ بازی برای هر تیم نزدیک به ٩ ماه به طول انجامیده!


 
 
شرایط سنی فوتبال رده های سنی پایه
نویسنده : وارش - ساعت ٥:۳٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩٠
 

کمیته جوانان فدراسیون شرایط سنی رده های

پایه در سال 90 را اعلام کرد.

امید: 11/10/69

جوانان: 11/10/71

نوجوانان: 11/10/74

نونهالان: 11/10/76

مدارس فوتبال زیر 13 سال: 11/10/77

مدارس فوتبال زیر 12 سال : 11 /10/78

مدارس فوتبال زیر 11 سال: 11/10/79

مدارس فوتبال زیر 10 سال: 11/10/

لینک مطلب در سایت هیات فوتبال تهران


 
 
جوانان در بین چهار تیم پایانی
نویسنده : وارش - ساعت ٢:۱٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩٠
 

یک قدم تا فینال!

تیم جوانان راه آهن شهرری در یک بازی طوفانی و جذاب با هدایت شهرام بساینده توانست در زمین مجموعه ورزشی شهید سعیدی با گلهای وحید جعفری ، کورش ارشد زاده  محمد رضا سالمی ٣ بر صفر از سد تیم سخت کوش تخت جمشید بگذرد. در این یازی تیم تخت جمشید به یک پنالتی دست یافتکه با درخشش محمد گلپرور دروازه بان راه آهن این ضربه دفع شد تا زحمات دیگر مربی زحمت کش تیم یعنی میر افشاری نیز به چشم بیاید در ادامه هرچند راه اهنی ها فرصت های بیشمار دیگری هم داشتند بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

در حاشیه:

کورش ارشد که با این گل ٩ گله شد شانس اصلی آقای گلی در این مسابقات است.

پیام عبدی که دو هفته ای است در کمپ تیم ملی حضور دارد و جزو دعوت شدگان به تیم ملی میباشد در این بازی از سوی طرفداران تیم بار ها با شعار پیام تیم ملی تشویق شد.

بازیکنان به غیر از پاداش نقدی که از جانب امیر قیصری دریافت کرده بودند از جانب مهدی کرم پور از دلسوزان تیم هر کدام یک سویی شرت باشگاه را به عنوان پاداش دریافت نمودند.

در دیگر بازی از مرحله یک هشتم نیروی زمینی در زمین سعیدی ۴ بر یک بازی را به شهرداری شهر قدس واگذار کرد.


 
 
 document.write('');