تیم های پایه راه آهن نوین شهرری

پایگاه اطلاع رسانی تیمهای پایه راه آهن نوین شهرری از تیم های حاضر در لیگ برتر آسیا ویژن تهران

 
بازی 6 امتیازی با عنایت خدا و توکل به اییمه معصومین با هتتریک رفاقت و همدلی !
نویسنده : وارش - ساعت ۸:٢٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٩ آذر ۱۳۸٩
 

راه آهن نوین شهرری ٣ - ٠ آرمین

راه آهن نوین 3-0 آرمین

بعد از دو باخت عجیب و غریب  که در عین ناباوری در دو هفته اول گریبان تیم را گرفت شاید کمتر کسی پیش بینی بازگشت تیم راه اهن نوین را به بازیها پیش بینی میکرد. راه آهن دوباره به جدول بازگشتاما امیر قیصری با اتکا به تاکتیک های تیم و اضافه کردن کار های روحی و روانی و توکل به خدا و کمک گرفتن از سیدالشهدا و زیات مقبرتین شریفین سید ابولحسن به همراه کل تیم و حرم شاه عبدالعظیم به همراه بازیکنان تیم و ایجاد خود باوری و نظر یزدان بخشاینده ، دو بازی پشت هم را با برد پشت سر گذاشت تا برای همه روشن شود که بدون عنایت خدا و نیز توکل هیچ تیمی راه به موفقیت نمی برد.

البته در این بین همکاری و همدلی بازیکنان تیم و باور ایشان به برنامه های کادر فنی وتلاش همه جانبه انها در تمرینات تیم حتی کار را برای سر مربی تیم هم سخت کرده بود به نحوی که ارنج تیم حتی برای ١٨ نفر اول کاری بس دشواربود.

این بازی با ترکیب : وحید اسفندیاری(۵/۴) علی رضا حمیدی فر(۴)،علی عزیزی(۵/۴)،شاهین عزیز خانی(۵/٣)(پیام عبدی)،وحید شکاری(۴)،مهران علیزاده(۵/٣)،مهدی موسی نیا(۴)،افشین غضنفری(۴)(همایون پور ابراهیم)،سهراب اجارودی(۵/۴)،رضا پیرانزاده(۴).

جواد جعفری،مهدی صالحی،محمد گل پرور ،رضا خوشکام،ایمان حریری،مجتبی رضامند.

مربیان :شهرام بساینده و امیر افشار سرپرست :احسان افشار سرمربی:امیر قیصری.

زنندگان گلها:افشین غضنفری،محمد عزیزی،سهراب اجارودی.

هرچند زدن سه گل از جانب بازیکنان بالا روی ضربه ایستگاهی برای افشین و پاس پیام عبدی برای محمد عزیزی و پاس رضا پیران روی توپ برگشتی برای سهراب نشان دهنده حرکت خوب تیم در حمله است امادر این روز بهترین بازی از جانب مدافعان تیم صورت گرفت که با چند واکنش خوب از وحید اسفندیاری گلر 2 متری  و قزوینی تیم کاملتر شد ،وحید اسفندیاری دروازه بان با آتیه قزوینی که نقش به سزائی در 6 امتیاز دو بازی اخیر راآهن داشته است تا این بازی بدون گل خورده به پایان برسد تا تیم راه آهن نوین با 6 امتیاز از 4 بازی و تفاضل گل +1 بعد از استقلال جنوب 9 امتیازی و نیلوفران آبی 7 امتیازی در رده سوم قرار بگیرد. تا همچنان امیدوار به صعود به روزهای بعدی مسابقات بیاندیشد.

 هرچند بازی رودر روی استقلال و نیلوفران در هفته آینده امید های بیشتری را به اردو  زرد پوشان ری خوهد آورد. حالا باید دید با این بازی های خوب چند تن از بازیکنان امید مورد توجه بهنام ابوالقاسمپور سرمربی بزرگسالان راه آهن برای حضور در لیگ 3 آزادگان قرار میگیرند.

در دیگر بازی صورت گرفته در این گروه استقلال جنوب با دو گل در مقابل تک گل ستاره طلائی به پیروزی برسد.

در این بازی حضور 3 بازیکن از تیم جوانان بنامهای مهدی موسی نیا متولد 72 ،پیام عبدی متولد 73 و همایون پور ابراهیم 74 نشان دهنده توجه باشگاه به جوانان و امر بازیکن سازی برای سالهای آینده است.البته در ان بازی نباید از زحمات شهرام بساینده سرمربی جوانان راه آهن نوین که در کشف و پرورش این استعدادها و آماده سازی این بازیکنان برای تیم امید زحمات یادی کشیده است و همینطور زحمات امیر افشار برای پرورش هر چه بهتر دروازه بانان تیم و رشد تاکتیک و تکنیک در بین دروازه بانان الی الخصوص وحید اسفندیاری و مهدی رستم خان اشاره کرد.


 
 
دشت اولین سه امتیاز مقابل وحدت سرخ
نویسنده : وارش - ساعت ٩:٤۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۸٩
 

در ادامه مسابقات لیگ دسته اول امیدهای تهران تبم امید باشگاه موفق شد در یک بازی پر زد و خورد دربی ملوانیهای قدیم ، بین امیر قیصری و بهمن سالاروند( مربیان جوانان و امید ملوان در سال های قبل) را به نفع امیر قیصری به پایان ببرد.

گلهای این بازی را رضا پیرانزاد و میلاد گودرزی بای راه آهن و نیما سیاری برای وحدت سرخ.

 

پیام عبدی و پرتاب اوتی که باعث باز کرد گره بازی و پای رضا پیران به گل شدروزهای سخت یک هفته بیشتر طول نکشید و تیم امید توانست در یک روز متوسط در حالی کی نصف بازی با استقلال جنوب هم موقعیت خلق نکرد سه امتیاز اول را دشت کند . هر چند این بازی که میرفت سرنوشت دوبازی قبل را پیدا کند با تعویض مناسب قیصری  سرمربی  امیدها در همان نیمه اول و حضور علی عزیزی جای مهران علیزاده ونیز اعتماد به دوبازیکن جوانان تیم مهدی موسی خان و پیام عبدی و بازی مثمر ثمر این دو بازیکن و مخصوصا پرتاب اوت های بلند پیام که پایه گذار گل اول تیم امید بود مسیر بازی عوض شد و امیدها با همین سه امتیاز تا پنجم جدول بالا امدند و امید را دوباره برای صعود در دل خود  زنده کردند. در این بازی میلاد گودرزی بازدن گل دوم به نوعی جبران بازی اول وفرصتهای از دست رفته ان بازی را انجم داد.البته نباید این نکته را فراموش کرد که این پیروزی ماحصل لطف خدا و توکل همه اعضای تیم به حضرت حق و نیز سیدالکریم که تیم نام شهرر ی نیز در نام خود به یدک میکشد نیز  بود.


 
 
 



document.write('');