تیم های پایه راه آهن نوین شهرری

پایگاه اطلاع رسانی تیمهای پایه راه آهن نوین شهرری از تیم های حاضر در لیگ برتر آسیا ویژن تهران

 
انصاری‌فرد: راه‌آهن از نیم فصل دوم در شهرری بازی می‌کند
نویسنده : وارش - ساعت ۱٢:٥٩ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٤ امرداد ۱۳۸٩
 

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن شهرری خبر داد: تیم فوتبال راه‌آهن از نیم فصل دوم رقابت‌هایمحمد حسن انصاریفرد مدیر عامل باشگاه راه آهن لیگ برتر دیدارهای خانگی‌اش را در شهرری برگزار می‌کند.

محمدحسن انصاری‌فرد با بیان این مطلب اظهار کرد: در جلسه خوب و مفیدی که پیرامون این قضیه در فرمانداری شهرستان ری داشتیم به توافق‌های خوبی با مسوولان رسیدیم، این نشست که با حضور مهندس فرجی فرماندار شهرری، معاون عمرانی فرمانداری و حسین فدایی نماینده مردم شهرری و مجلس و نیز مسوولان شورای شهر باقرشهر برگزار شد، مقرر شد تیم راه‌آهن بازی‌های خانگی‌اش را از نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر در استادیوم ایثارگران باقرشهر برگزار کند.

وی افزود: این استادیوم تمام امکانات لازم را برای میزبانی تیم راه‌آهن دارد و ما از این حیث هیچ مشکلی نداریم، حتی تیم ملی هم چند سال پیش دیداری را در آنجا برگزار کرد. تنها چمن مصنوعی ورزشگاه باید به چمن طبیعی تبدیل شود که با تفاهم نامه‌ای که در این خصوص امضا شد بودجه این اقدام مبلغی در حدود 300 میلیون از طریق تربیت بدنی تامین می‌شود تا در نهایت طی دو سه ماه چمن طبیعی ورزشگاه به بهره‌برداری برسد.(خبرگزاری موج)

انصاری‌فرد گفت: برگزاری بازی‌های راه‌آهن در شهرری تاثیرات خوبی را بر کیفیت بازی‌های این تیم در لیگ برتر خواهد داشت چرا که در آنجا می‌تواند از حضور و حمایت مردم شهر ری استفاده کند و ضمن بهره مردم آنجا از حضور راه‌آهن در شهرشان، تیم ما هم بهره کافی را خواهد برد. راه‌آهن تیم دومی را تشکیل داده که در رقابت‌های دسته اول تهران با سرمربیگری بهنام ابوالقاسم پور حضور خواهد داشت و تمریناتش را در شهرری پیگیری می‌کند. ما همچنین تیم پایه‌ای را داریم که در مسابقات تهران بازی می‌کند و تیم پایه دومی هم تشکیل دادیم که در شهرری فعالیت خواهد کرد. همچنین مدارس فوتبالی را در تابستان راه‌اندازی کرده‌ایم که در آینده فعالیت چشمگیری را در سطح شهرری خواهند داشت.

 لینک خبر در وبسایت رسمی باشگاه                        لینک خبر در خبرگزاری فارس                   


 
 
بهنام ابوالقاسم پور سرمربی تیم دوم راه آهن شهرری شد
نویسنده : وارش - ساعت ۳:۳٤ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٥ امرداد ۱۳۸٩
 
  بهنام ابوالقاسم‌پور بازیکن اسبق تیم ملی ایران طی حکمی از سوی محمد حسن انصاری‌فرد به عنوان سرمربی تیم دوم راه‌آهن منصوب شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه راه‌آهن، درپی توافق مدیرعامل باشگاه راه‌آهن با یکی از اسپانسرها، تیم دوم راه‌آهن در مسابقات دسته اول باشگاه‌های تهران (آسیا ویژن) شرکت خواهد کرد و بر همین اساس بهنام ابوالقاسم‌پور به عنوان سرمربی تیم دوم راه‌آهن منصوب شد.

بهنام ابوالقاسمپور بازیکن سابق تیم ملی

این تیم که تمرینات خود را از این هفته در شهرری آغاز خواهد کرد احتمال دارد در صورت موافقت اسپانسر مربوطه پس از خرید امتیاز یک تیم در رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور شرکت کند.

بهنام ابوالقاسم‌پور بازیکن اسبق تیم ملی، پرسپولیس، پاس و سایپا که مدیر تربیت بدنی شهرداری منطقه 20 (شهرری) نیز هست دستیاران خود را طی روزهای آتی به باشگاه معرفی خواهد کرد و تمرینات این تیم به منظور حضور بازیکنان تستی از این هفته در شهرری آغاز خواهد شد.

در پی توافقات باشگاه راه‌آهن با شرکت وارش قرار است کلیه هزینه‌های این تیم از سوی شرکت مذکور پرداخت شود. همچنین تیم راه‌آهن نوین شهرری نیز با حمایت مالی شرکت وارش زیر نظر باشگاه‌ راه‌آهن و در رده سنی امید و جوانان در مسابقات دسته اول باشگاه‌های تهران شرکت خواهد کرد.

بر اساس توافقات انجام شده این اسپانسر علاوه بر تامین کلیه هزینه‌های تیم دوم راه‌آهن و تیم‌های پایه‌ای راه‌آهن نوین شهرری بیش از 50 درصد هزینه‌های تیم‌های پایه باشگاه راه‌آهن را نیز متقبل شده است.

موسسه فرهنگی ورزشی راه اهن شهرریدرهمین راستا امتیاز تیم فوتبال یاران آپادنا به مدت 2 سال به باشگاه راه‌آهن واگذار شده تا تیم راه‌آهن نوین شهرری بتواند در مسابقات رده سنی پایه باشگاه‌های تهران به میدان برود.

امیر قیصری مدیریت اجرایی تیم‌های پایه راه‌آهن نوین شهرری و تیم دوم بزرگسالان راه‌آهن را بر عهده خواهد داشت.

 

 

وبسایت رسمی باشگاه راه آهن شهر ری لینک خبر در خبرگزاری مهر        خبر گزاری فارس

 


 
 
تست فوتبال و استعداد یابی در باشگاه راهن نوین شهرری
نویسنده : وارش - ساعت ٥:٥٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٢ امرداد ۱۳۸٩
 

 

 

 

 

 

 

برای تست فوتبال فصل 93 روی لینک زیر کلیک کنید:

 

تست فوتبال

 

این وبلاگ به وبسایت:


   http://www.rahahannovin.ir/ 

 انتقال یافت.بامن حرف نزن

 

راه آهن نوین شهرری یم امید مسابقات لیگ برتر تهران سال 90
 
 
 document.write('');